kharoon kullanıcısının son içeriği

1. kharoon

HayatCraft \ Parkur \ Survival \60Kişilik \ MiniGames \ Kit PvP \ SkyBlock

Sw güzel. açık arttırma plugini eklenecek diye kapandı 1dk lığına. ama bakalım ne zaman açılacak :) hevesle bekliyoruz :)
  2. kharoon

AntikCraft / Köyde Yaşam / Aclik oyunları / Tarlalar / En Kanli Savaslar / 1.7.2 / Herobrine /

sorun düzeltilmiş. girebiliyorum bende artık :)
  3. kharoon

AntikCraft / Köyde Yaşam / Aclik oyunları / Tarlalar / En Kanli Savaslar / 1.7.2 / Herobrine /

serverda sıkıntı var. bağlanılamıyor. 3 kişi var gözüküyor ama. anlayamadım. io.netty.handler.timeout.readtimeoutexception bunu gösteriyor hatada. ayrıca internetten baktığımda serverdan kaynaklı bir sorun denildi. başka serverlara girmeye çalıştım ve girdim. sadece antikcraft'a giremedim...
  4. kharoon

bazı bazı ikarus

bazı bazı ikarus
  5. kharoon

FairOnes 1.7.2 Hub Server (YEPYENI HIC GORMEDDIGINIZ OYUNLARLA GELDıK)ip:faironeshub.bestforever.com

walking dead ne zaman gelecek? kesin tarih mevcut mu? walking dead geldikten sonra başlamayı düşünüyorum. mineZ tipi server arıyorum ve malesef hiçbir türk serverında yok.
  6. kharoon

Artık Klasik Oyun Modlarından Sıkıldıysanız PRİSON Eklendi / Survival+Prison / 1.7.x / DostCraft

dostcraft.nitrado.net kopyala yapıştır yapmak isteyenler için muhteşem hizmet.
  7. kharoon

İstediğiniz Tür Server Söyleyin Ben Açayım Özellikleri vb.

kaliteli bir mineZ sunucusu olsa tadından yenmez valla.
  8. kharoon

yetkililerin kötülüğü değil, yetkililerin bu kötülüğü düzeltmeleri. hani olan kötülüğü :) size lafım yok :)
  9. kharoon

gayet iyi anlıyorum. benim söylemeye çalıştığımı da siz anlayın lütfen. serverda zorluk dışında başka bir olay yok. o da oyunun keyfine göre kişiden kişiye değişir iyi/kötü olması. bu yüzden söyledim, kötü diyebilecek birisi sadece zorluğu söylüyordur diye düşündüm. çünkü bunun dışında başka...
  10. kharoon

server tam olarak survival. işin içine zorluk girince kötü olmuyor maalesefserver kapandı durduk yere. insan bi haber verir. yoksa çöktü mü acaba :(
  11. kharoon

ZetoxCraft HUB Server 7/24 64GB RAM 500 Kisi

noldu minez eklendi mi? şimdi bağlanmaya çalışıyorum da girmiyor ekleniyor mu yoksa :o
  12. kharoon

ZetoxCraft HUB Server 7/24 64GB RAM 500 Kisi

güzele benzemiyor, güzel :)