Kcin1997 kullanıcısının son içeriği

1. Kcin1997

Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

Geri Döndün Mİllet :)white liste eklenmek için ne ypamalıyz
  2. Kcin1997

|AncientRPG| MMoRPG | Yeni Nesil MMoRPG Sunucu | 1.7.9 | IP:94.73.157.204:7895

Birisi Bana Yardımcı Olabilirmi Swye giremiyorum sebebi ne olabilr ?
  3. Kcin1997

|AncientRPG| MMoRPG | Yeni Nesil MMoRPG Sunucu | 1.7.9 | IP:94.73.157.204:7895

servere giremiyorum yardımcı olabilirmisnz
  4. Kcin1997

Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

Alphada Rehber Alımları Olucakmı ?Olucaksa Beta Acılıncada Rehberligi Sürücekmi ?
  5. Kcin1997

Ama Yazan Olmamıs ? Sen Kafanı Yorma Burdakiler Dürüst İnsanlar. Hem Rol puanına 10veren kullanıcı olsaydı onun bu formda yalan söyleyip sölemedigini anlardık http://blazerd.freeforums.org/ eyer 10 puan verdiyse bu forumda iyi paylaşımlar yapardı
  6. Kcin1997

ADAMLAR ÖLÜR İTEMLERİ GİDER OYUNDAN SOGURLAR BENCE GİDMESİN EN DOGRUSU BU
  7. Kcin1997

Yine Böle Bir Sorun Olurmu Açılışı Ertelenirmi ?
  8. Kcin1997

akşam kaçta açılıcak kesin bir bilgi varmı ?
  9. Kcin1997

aserman kardo ya suan alfaya kayıtlarını açıklıcakmısn girdimmi giremedimmi merak ediyrmda
  10. Kcin1997

Ad :VehbiSafa Soyad:Akbas Yaş:17 RPG deneyimi 10 üstünden puan ver :10/7 PVP deneyimi 10 üstünden puan ver :10/9 rüyanda çok kaliteli zırhı olan bir adam seni öldürüyor rüyan bitince ne yaparsın?: Gözlerimi Açtıktan Sonra İlk Önce Kendimi Cimciklerim Eyer Cimcikledigim Yer Acıyosa Hayattayım...