Kayra_natvar kullanıcısının son içeriği

1. Kayra_natvar

helal sana

helal sana
  2. Kayra_natvar

ParkNW - FACTION - / 1.8.8 / Rütbe / Pet / Silah / Kasa / Ticaret / Event / Lapis / Rain / Parkur

bakarım pc geçince :d parkurlar para ile olunca oto sistem falan yapıyor adamlar, ben de yapardım tabi adamlar haklı oyunun amacı gelişmek :D etkinlik parkuru ve giriş haritasındaki normal parkur var sıkıldıkça yapabilirsin. para kazanmak için başka yollar var zaten ÖNEMLİ DUYURU: Sunucu...
  3. Kayra_natvar

Minecraft 1.12 Survival Sunucu 7/18 açık :P

Kullanıcı adım: KayraOF yaşım: 15 katılma sebebim: uzun süredir 1.12 sunucu arıyorum bu sunucu da istediğim gibi sade yani oynamak istiyorum oynama sürem: yıl olarak saymadım ama 1.2.3 de başladım 1.4.6 'dan itibaren de oyuna bağımlı oldum :) önerilerim: 1-2 zorunlu şey dışında plugin yüklenmemeli
  4. Kayra_natvar

ParkNW - FACTION - / 1.8.8 / Rütbe / Pet / Silah / Kasa / Ticaret / Event / Lapis / Rain / Parkur

Konu biraz aceleye geldi farkındayım. Zaten konu tasarımımız iyi değil ama sunucumuza güveniyoruz demiştim. tabii ki beklerim sunucuma :) Skyblock kısmı da tam bitince konuda bir değişiklik yapmayı planlıyoruz :)
  5. Kayra_natvar

Tüm haritalarımızın kare olduğunu söylemişsiniz? /warp hammadde Bu ağacı yaparken komut dahi kullanmadığımız belirtmek isterim. /warp orman Bunlar da skyblock sunucumuzdan kareler: /warp takas /spawn
  6. Kayra_natvar

Sunucuya girdim ve söz verdiğim gibi ekran görüntülerini atıyorum Bot korumamızdan dolayı Türkiye/Azerbaycan dışındaki girişleri kapatmıştık. şu an girebilirsiniz! Kare/silindir gibi basit şekillerdeki buildlerimiz eski sunucumuzdan kalma nostaljilerdir. Onun dışında sunucunun en güzel...
  7. Kayra_natvar

Procy Craft Faction Wars! Kaliteyi Hisset (1.7.x - 1.8.x)(ÖZEL KUTU VE VİPHAMMADDE)

Sunucuda benim ismimde bir oyuncu varmış (premium hesap bana ait) ve kendi sunucuma gelenler procyfaction'da oynadın mı diye soruyorlar o isimli oyuncunın ismini değiştirme şansınız var mı? Sunucunuzu merak ettim fakat tek hesabım olan KayraOF ismi kullanılıyor da...
  8. Kayra_natvar

Sunucumuz dolu! Herkese teşekkürler, buralara oyuncularımız sayesinde geldik.
  9. Kayra_natvar

Dün gaza gelip arttıracaktım fakat oyuncuların sunucudan atılmasını istemedim, muhtemelen yakında artacak. Bir farklılık oluşturabildiğime sevindim :). çok teşekkürler :) Sunucu kapasitesi 50 kişiye çıkartıldı. İyi forumlar!
  10. Kayra_natvar

Eksik 1 puan dikkatimi çekti de, sunucumuzdaki eksikleri/hataları söylerseniz sevinirim. Yorumun için teşekkürler! - Konuda belirtilen sunucunun yöneticisi, KayraOF -
  11. Kayra_natvar

Aynı skript komutu ?

benim yazmama gerek kalmamış, eline sağlık ResultLuna :)
  12. Kayra_natvar

Aynı skript komutu ?

bu şekilde yapman biraz sıkıntılı olur. oyuncular /p home veya /p h:1 gibi komutlar kullanmak isteyebilir. Plotsquared kullanmadım fakat essentials kısmından ışınlanma süresini değiştirmeyi deneyenilirsin. ama illaki komut istiyorsan basit bir yol ile yapayım. command /ph [<integer>]...
  13. Kayra_natvar

eyvallah, bir göz atayım...

eyvallah, bir göz atayım...
  14. Kayra_natvar

AdexTR bey rica etsem yetkili onayı gerektiren konuma bakar mısınız? Bir süredir bekliyorum...

AdexTR bey rica etsem yetkili onayı gerektiren konuma bakar mısınız? Bir süredir bekliyorum henüz açılmadı da. https://forum.gamer.com.tr/konu/darkmc-minecraft-to-1-8-savas-petleri-ruetbeler-edit-esyalar-silahlar-tnt-atar-fazlasi.365294/
  15. Kayra_natvar

Haber Minecraft Filminin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

ben de buraya park ediyorum :D 2019 da hortlatırız :P :P