KakoNW kullanıcısının son içeriği

1. KakoNW

Haos MC | Moderator,Pluginer,Rehber ALIM |

Malesef dostum. Sunucumuz 1.14.4, çağı yakalamamız gerekiyor. :reuben:
  2. KakoNW

Haos MC | Moderator,Pluginer,Rehber ALIM |

Merhaba arkadaşlar, bu forumda "Haos Mc" yetkili kadrosu alımı hakkında size bilgi vereceğim ve alım şartlarını belirteceğim. Tüm pluginer arkadaşları discord sunucumuza bekliyoruz. Kadromuz şuanlık tecrübeli 5 kişiden oluşmaktadır. 2 Uzman yazılımcı, 1 Builder ve 2 Yönetim ekibinden oluşan...
  3. KakoNW

Builder alımı var yeni server 3 adet Builder lazım

İsim: Aziz Soy İsim: (ŞART SUNULMAMASI GEREKİLEN BİR MADDE) Yaş(16+): 16 Komut Bilgisi: 5 yıldan beri oynuyorum henüz 1.13 snapshot'un yeni komutlarını görmeden bir şey diyemem ama tahminen %70 Kaç Yıldır oynuyorsun: 4'5 - 5 Yaptığın Buildlerden birkaç resim: BURADA RP SERVERİ YAPIYORDUK...
  4. KakoNW

PLAYTRCRAFT 8GB Ram'li Sunucum İçin Her Türlü Alımlar Vardır | Admin | Moderatör | Builder | Pluginer |

EĞER BANA DİSCORDDAN ULAŞIRSAN SANA YARDIMCI OLABİLİRİM. DİSCORD : Dudeᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ#9994
  5. KakoNW

| HaskMC | 1.8x Version | Rütbe Sistemi | Benzersiz Survival Macerası | 175 SLOT |

➽ HER ZAMAN DAHA İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞAN YETKİLİ KADROSUYLA, ➽ SAMİMİ ORTAMIMIZ VE HERKEZE AÇIK SOHBETLERIYLE, ➽ SADIK OYUNCULARIYLA ILERIYE GITMEYI HEDEFLEYEN BIR SURVIVAL SERVERI. RAM ➽ 3 GB ( Yakın zamanda arttırılacaktır. ) SLOT ➽ 175 SLOT ( Duruma göre arttırılabilir.) HOST...
  6. KakoNW

ip ban yediğim sw GuardianFC kim attı !! admindim beyler ip ban atmış bi pezevenk

Beyler Burası ALIM KONUSUDUR LÜTFEN GEREKSİZ ŞEYLERİ BURADA TARTIŞMAYIN !!
  7. KakoNW

| 4 YILLIK TECRÜBE | PROFESYONEL BUİLDER | FORUM 2015 KAYIT |

İsmim "Aziz" 2002 DOĞUMLUYUM YAŞIM 16 12 YAŞLARIMIN BAŞLARINDA BAŞLADIM BU SEKTÖRE 3 ADET PROFESYONEL İŞİM OLMAKLA BERABER YAKLAŞIK 10 ADET SERVER AÇTIM VE EMİNİMKİ 30 'DAN FAZLA SERVERDE ÇALIŞMIŞIMDIR. GEREKLİ BİLGLER BU KADAR ... 2002 YILINDA İSTANBUL FATİH 'TE HAYATA GÖZLERİMİ AÇTIM :)) KISA...
  8. KakoNW

Minecraft 1.12 Survival Sunucu 7/18 açık :P

Kullanıcı Adı:Eagle Yaş:15 Sunucuya Katılma Sebebiniz:Can Sıkıntısı Minecraft'ı ne kadar süredir oynuyorsunuz:5 YIL 2012 Den beri Beta Serisi :) Öneriler(Zorunlu değil): Concon Yapak :D
  9. KakoNW

Gut Craft Hub Server Yetkili Aranıyor !!!

Merhabalar Acilen Skypeda İletişime Geçebilirmisiniz... Skype :[email protected]
  10. KakoNW

| - EAGLE NETWORK - | - FACTİON - | - 1.8X - 1.9x - | - RABİSU - | TÜM HAKLARI SAKLIDIR |

Arkadaşlar Alım Bitti Lütfen Daha Fazla Mesaj Atmayın Patent Kısmındayız şu an Serveri Patent Sahibi Yapma Çabasındayım Ortak Aranıyor Bi Adet Concon Craft Serveri Açıcaz ... Rabisu Hostundan Server Olmayabilir Fakat Ginede Bomba Gibi Gelemiyceğimiz Anlamını TAŞIMAZ .. Concon Craft Serveri En az...
  11. KakoNW

| - EAGLE NETWORK - | - FACTİON - | - 1.8X - 1.9x - | - RABİSU - | TÜM HAKLARI SAKLIDIR |

Arkadaşlar Sorunumuz Çözüldü Fakat ServeriN PLUGİN Paketini Yeniliyoruz Silah Texture Packleri İNDİRDİK serverde Kısa süreli Kasmalar Meydana Geldi Bizde Rami Yükseltmeye Karar Verdik ... Hayırlı Forumlar ..
  12. KakoNW

Kaizen Faction | Alımlar İçerde | --> ' + ' <--

Adınız:Aziz Yaşınız:15 Deneyimleriniz: birçok server Açtım Hatta Gine Server Açıyorum 2 -3 GÜNE Sadece Yedekte DURAN 1 server daha olsun Amacım .. Eklemek istedikleriniz: 2 -3 Güne server Açıyorum ..
  13. KakoNW

crackshot pluginimi ? yoksa başka silah pluginimi bu arada silahlı serverler çok güzel oluyor tebrik ediyorum :cay::cay::cay: ip ? Eğer Sorun Çıkmasaydı Aldıklarıma Zaten İpyi atardım .. şu an Şahsen Ben giremiyorum Kendi serverime .. Nasıl Sizi SOKABİLİRİM .. HAYIRLI FORUMLAR Öncelikle...