JusttMee kullanıcısının son içeriği

1. JusttMee

Server Kurucu Alımı

Kardeşim bunu yazmanın anlamı neyde kahkaha attım aS:DASD:as
  2. JusttMee

Server Kurucu Alımı

Üzgünüm ama bana plugin bilgisi muhteşem biri lazım+
  3. JusttMee

Server Kurucu Alımı

Öncelikle pluginden anlaman gerek plugin bilginin süper olması gerek
  4. JusttMee

Server Kurucu Alımı

Server açıcam yanıma forumda bilindik bir kurucu arıyorum (pluginden anlayan) server 70 kişilik 6 gb ram olucaktır.Henüz ne serverı açıcağım belli değil seciceğim kurucuyla birlikte belirliycem.
  5. JusttMee

Peki

Peki
  6. JusttMee

İstersen gel birlikte kuralım serverı seni de kurucu yapiyim

İstersen gel birlikte kuralım serverı seni de kurucu yapiyim
  7. JusttMee

Pluginden anlamadığım için malesef yapamıyorum fikir çok ama uygulayamıyorum

Pluginden anlamadığım için malesef yapamıyorum fikir çok ama uygulayamıyorum
  8. JusttMee

Çok soru soruyorum seni meşgul ediyorum ama sence nasıl bir server açiyim ?

Çok soru soruyorum seni meşgul ediyorum ama sence nasıl bir server açiyim ?
  9. JusttMee

Kardeş şimdi düşündümde hani bu forumda lapisli serverları sevmiyolar çok basit oluyo ben...

Kardeş şimdi düşündümde hani bu forumda lapisli serverları sevmiyolar çok basit oluyo ben diyorum ki lapissis server kursam vip hammaddesinde sadece lapis olsa zor ve güzel olmazmı tutarmı sence ?
  10. JusttMee

Son oyuncunun plugin i var mı o tam istediğim gibi sadece bir kaç ekleme yapmak istiyorum o plugine

Son oyuncunun plugin i var mı o tam istediğim gibi sadece bir kaç ekleme yapmak istiyorum o plugine
  11. JusttMee

Rush server açıcam farklı özellikler olcak vip ler için filan sadece rush serverı olucak...

Rush server açıcam farklı özellikler olcak vip ler için filan sadece rush serverı olucak pluginle aram iyi olmadığı için kendim malesef yapamıyorum bana yardım edersen para kalırsa para da verebilirim yeterki bir kez daha server batırmiyim para çöp olmasın lütfen
  12. JusttMee

RUSH Serverım İçin PLUGİNER

Plugin konusunda bilgim yok normal bilgim var ama bu benim istediğim rush değil video izledim farklı ayrıca ben sadece rush server yapcağım için farklı şeyler olcak vip özellikleri için filan
  13. JusttMee

RUSH Serverım İçin PLUGİNER

Çok güzel olur araştırarak bulcağımı biliyorum ama farklı şeyler de ekliycem ve ne araştırcağımı bilmiyorum isimlerini filan batırmak istemiyorum skype tan ekleyip yardımcı olursan sevinirim eğer plugin halledersem yarın veya öbür gün kesin açıcamPlugin konusunda çok berbatım nasıl kendimi...
  14. JusttMee

Sen necisin?

Çok özür dilerim forumlarda nerde ne diyeceğimi pek bilmiyorum konu açtım bir tane ama malesef yardım eden olmadı burda hazır birileri varken burayada söyliyim demiştim çok özür dilerim.
  15. JusttMee

Sen necisin?

Animeci, Atatürkçü, Lolcü, bu arada server kuruyorum rush serverı pluginden anlayan adam lazım yardımcı olursanız dünyanın en mutlu insanı ve diğer serverlar gibi bu serverıda batırmam