яєαℓтιмєѕ kullanıcısının son içeriği

1. Я

Oyundaki Korkunç Sesler

Bu konu ile ilgileniyorsun ama nedenini merak ettim her neyse Ambient'in içindekileri başka müziklerle değiştirsen bile yine yenileyecektir Force update yapmazsan sorun olmaz diye düşünüyorum ambient'i sildikten sonra.
  2. Я

Oyundaki Korkunç Sesler

Sesi %50 yap duymazsın
  3. Я

Oyundaki Korkunç Sesler

Mağara seslerinden mi korkuyorsun ?
  4. Я

VOLDSOM CRAFT 10000 KİŞİLİK TÜRK SERVERI İP KONUNUN İÇİNDEE

Ben öyle hatırlıyorum ama neyse :)
  5. Я

Katılıyorum :D Modluk ne oldu OrrlandO ?
  6. Я

SW Sabit ip ama uğramakta fayda var bi skype versene
  7. Я

Yeni launcherin... anladınız siz :D

Daha oyun güncellenmeden crack çıkar mı ? :D
  8. Я

Aynen görünce şaşırdım :D Neyse önemli değil istediğini yapabilir :) Burada insanlığımız elden gitmiyor hesabımız gidiyor :)
  9. Я

:) Sen biraz rekabete girdin rekabete girersen emin ol bunu kanıtlamak için yapamayacağım şey yoktur Ayrıca da Türkiye de Premium mu daha fazla Crack mı ? Dünyada diyen kim ? Rekabete hiç gerek yok Force yazdım diye de eleştirmen bunun kanıtı Boş boş işlerle beni eleştirmesen ? Arkadaşa yardım...
  10. Я

Senin girdiğin sw'lere girmeme gerek yok gördüğün gibi korsan sw'ler premium sw'lerden daha da çok. Fakat skin değiştirmeyi uğraşarak da yapabilirsin ayrıca Force Mod Loader denen bir şey var ve launcher'e premiumsuz da girilebilir ileride merak etmeyin. Demek istediğimi umarım anlamışsındır...
  11. Я

Bu konu fazla uzamadı mı ? Cevabını verdim kısmen arkadaşın isterseniz daha fazla up yapmayalım ?
  12. Я

Peki korsan oynamak varken neden 1 isim üzerinden kilitli kalıp premium alalım ki ? Korsan'da ne güzel istediğimiz gibi isim değiştirebiliyoruz neden durduk yere özgürlüğümüzü kısıtlayıp bir Premium alalım ki ? Tamam almak kötü bir şey değil adamlar oyunu çok güzel yapmışlar hakkını vermek lazım...
  13. Я

Peki Notch'a birisinin bedava mc hesabı istemesi üzerine Notch git crack'lı oyna demesi ?
  14. Я

Bu konuda şüphe etmen benim için anlamsız geldi :) Bence bu derdi düşünmek sana kalmaz crack yapanlar düşünsün :)