İsmail Kurt kullanıcısının son içeriği

1. İ

Arayıp Bulamadıgınız Yukleyemediginiz modlar icin!

bi asker modu varddı kardeşim askerler seni koruyordu okçusu vardı savaşçısı vardı onlar seni koruyordu biri sana saldırınca onlarda sana saldırana saldırıyordu ismini bilmiyorum işte :D 1.3.2 için lazım varsa lütfen verin :(
  2. İ

Ejderha Modu Yaptım ama bir sorun var.

boşa tıklayıcada iniyor ejderde :D :D
  3. İ

yok olmadı be bida deniim :D
  4. İ

tm aga binebiliyorum zaten uçuyorumda ateş saçamıyor bnm bebe ejder :D
  5. İ

tm denerim denedim hiçbir şey olmuyor :D nyse ben biraz daha araştırıyım aklınıza bir şey gelirse sizde cvp olarak yazın teşekkürler :D
  6. İ

Çakmak taşı ve çelikle denedim gene olmadı ya ben şu şekilde yapıyorum direk ejderhayı getiriyorum sonra çiğ balıkla onu evcilleştirip biniyorum ama ateş atmıyor o renkli kavundan verince güçlenmiyor çaresi nedir bunun ? :d
  7. İ

saol başka bir yollada denemiştim olmuştu yumurta açamıyordum yumurta açı ejder yapıcam bu sefer :D
  8. İ

ARKADAŞLAR ARTIK İSTEDİĞİNİZ MODU BEN SİZE YAPIP VERECEĞİM EN GEÇ 1 GÜN

dostum asker modu yap :D yani askerler bnm askerlerim olsun bi'şey bana saldırınca oda onlara saldırsın beni korusunlar yani ama peşimden gelmesinler gelenleride olabilir. Bunların arasında okçu ve kılıçlı olsun.Birde bana thor2un çekicini yap onla saldırınca yere vursun ve yaklaşık (ileriye...
  9. İ

Merhaba arkadaşlar ejderha modunu yaptım bu linkteki http://www.minecraftforum.net/topic/827863-132-dragon-mounts-09pre2-wip/ her şey tm oyuna girdim fln ejderha yumurtasını koydum tıkladım ve şu yazı çıktı This place isn't warm enough to hatch a dragon egg... kendi ingilizcemle çevirdim...
  10. İ

EJDERHA MODU

arkadaşlar bende burası ejderha yumurtası için soğuk diyor :D nereye koymamlazım yumurtayı :D