ilkeroyun2 kullanıcısının son içeriği

1. ilkeroyun2

GERÇEK BOYUTLARIYLA

Oha şakasına dedim
  2. ilkeroyun2

Pisikolojik destek lazım

Benim umrumda oluyor işte 3. sınıfa gidiyo daha ben 3. sınıftayken böyle değildim eminim ki Kuran kursunun sahibini tanıyoz ayıp olu yoksa iyi fikir bi sefer camide kavga çıkarmıştık arklarla
  3. ilkeroyun2

Pisikolojik destek lazım

Kuran kursunda ben 14 oda 3. sınıfa gidiyo hesaplayamam yaz beynimi çökertmiş
  4. ilkeroyun2

Pisikolojik destek lazım

O benimle uğraşıyo diyorum ya konuyu düzgün oku Ya sadece oda değil çocuk coşmuş bi tekme atmalar falan bi defa vurdum bebe hemen hocaya yetiştirdi hocada sen büyüksün onlardan diyo
  5. ilkeroyun2

Pisikolojik destek lazım

Bilgisayarlarda ekran kartı eski int de yok o pclerde oynayamayız yani mc.Çocuğa normal de vuramam adamlığa olmaz yani
  6. ilkeroyun2

Pisikolojik destek lazım

Rezil olmasını istemiyorum biraz yüz olsa çocukta bende sevecem onuda oda yok.
  7. ilkeroyun2

Pisikolojik destek lazım

Öyle olmuyo bebeyi korkutursam orda onlara çok yüz veren birisi var ona söylüyo oda beni azarlıyo
  8. ilkeroyun2

Pisikolojik destek lazım

Stable sorun orda orada mc bilen bitek kuzeni var oda 2. sınıfa geçmiş en büyükleri benim bende 8 e geçtim
  9. ilkeroyun2

Profil Foto

Alırsın ama yinede yap demiş çoğunluk o zaman napıyoruz bir bahane buluyoruuzz.Aferim pağa
  10. ilkeroyun2

Profil Foto

Sence alırmısın :D
  11. ilkeroyun2

Pisikolojik destek lazım

Abi insanı 3. sınıfa geçen biriyle dalga geçmesi kadar kafa bozan bir şey olmaz bi tavırlar çocuğa vurmayınca havaya kalkmalar 1 2 defa vuracaktım sonradan hoca geldi
  12. ilkeroyun2

GERÇEK BOYUTLARIYLA

Yürüyrn uçağı yap :D kolay zaten bi uçak yap ayak ekle hadi şimdi yap :D
  13. ilkeroyun2

Pisikolojik destek lazım

Kursta 3. sınıfa geçen biriyle tanıştım birden baktım herkes ona yüz vermeye başladı buda şımardı insanlara forumda kullanmak istemeyeceğim şekilde davrandı ayıp olmazsa parmak bile atacak hale geldi.Dedim ben bu kurstaki bilgisayarlara mc yükliyim.Çocuk başladı ben mcyi senden iyi biliyom.Rezil...
  14. ilkeroyun2

PvP serverinden bekledikleriniz ve önerileriniz.

random tp ledi diyelim hadi sw tuttu 100 kişi geldi bu swye 10 kişi geldimi çöker.
  15. ilkeroyun2

PvP serverinden bekledikleriniz ve önerileriniz.

Yüz hareket etmesi amerikanın füzeleri kontrol merkezndeki pcyi bile kastırır emin ol ve bunu nasıl bir plugin veya skriptle yapmayı planlıyorsun ._.