iBPlus kullanıcısının son içeriği

1. iBPlus

Yardım ChestCommands Invalid Item Hatası

Maalesef birkaç şey denedim olmadı ama yinede fikiriniz için teşekkürler. Denediklerim: 1: MATERIAL: 160 ID: 5 2: MATERIAL: 160 ID: '5' 3: MATERIAL: 160 ID: "5" 4: MATERIAL: stained glass pane ID: 5 5: MATERIAL: "stained glass pane" 6: MATERIAL: 'stained glass pane'...
  2. iBPlus

Verdiğiniz fikir için teşekkürler ama işe yaramadı.
  3. iBPlus

ChestCommands Menü Yapıyorum Ama Hata Alıyorum MATERIAL: stained glass pane Yaptığımda Herhangi bir Bir Hata Olmuyor Aşşağıdakiler Gibi Yapınca Hata Alıyorum ve Katman Kayası Oluyor Doğrusu Nedir Nasıl Yapılır? MATERIAL: stained glass pane:5 MATERIAL: stained_glass_pane:5 MATERIAL: 160:5 ID: 160:5
  4. iBPlus

Minecraft TitleManager Hazır Türkçe Config

sorunu çözdüm bu config eski olduğundan dolayı kabul etmiyor ve sıfırlanıyor tahminimce
  5. iBPlus

Minecraft Server İçin Bedava 1.8-1.8.9 Faction Plugin Paketi Aranıyor

Uyarınız İçin Teşekkürler Ama Ben Bulduğum Plugin Paketini Şahsen Açıklarıyla Buglarıyla Ve Bat Dosyasını Kontrol Edeceğim Açıkçası Plugin Paketi İsteme Sebebim Kendim Plugin Paketi Yaptığımda Daha Çok Hatayla Karşılaştık Ve İlk Bulduğum Plugin Paketinin Eklentilerini Editleyip Plugin Ekleyip...
  6. iBPlus

Beklenen Hub Plugin Paketi SonOsmanli Hub Plugin Paketi[BETA]

kanka indirme linki gg güncel paket + link eklermisin rica etsem
  7. iBPlus

Minecraft TitleManager Hazır Türkçe Config

plugini reloadlayınca eski haline geri dönüyor?
  8. iBPlus

Denedim bu paketi baştan dizayn edebilecek kadar vaktim yok
  9. iBPlus

Ben bu paketi önceden denemiştim birçok hata çıktı karşıma hem çok hazır değil geliştiriciside yardım etmeyeceğini söylemişti
  10. iBPlus

Minecraft Serverimiz İçin Faction Plugin Paketi Arıyoruz İletişim İçin Discord [+] Deleted User 61b08a7f#6877 [+]