Hyperions kullanıcısının son içeriği

1. Hyperions

Kanalıma Modlu Minecraft Çekicek Biri

Merhaba arkadaşlar kanalıma benimle birlikte Tekkit serisi çekicek 13-15 yaşında skype'ı olan Tekkiti çok iyi bilen birini arıyorum ilgilene varsa iletişime geçebilir.
  2. Hyperions

Deniz Kenarındaki Modern Evim

Lafa bak mod olmasa bir hiç modla yaptığıma göre bir hiç değilmiş dimi :sinirli:
  3. Hyperions

Ben ali çağdaş mesaj at skype ı hiç açmıyon bıraktın gittin kanalıda

Ben ali çağdaş mesaj at skype ı hiç açmıyon bıraktın gittin kanalıda
  4. Hyperions

3 Pixel Art'ım

Aynen saçları bilim adamlarına benzedi :D
  5. Hyperions

3 Pixel Art'ım

Merhaba arkadaşlar bu gün biraz pixel art denedim pek başarılı olamadım resimler.. Steve'in kafası Creeper'ım (İçlerinden en güzeli oldu :D ) Testere Buda kanalın (Reklamdamı yapmıyağğ :D ) İyi kötü yorumlarınızı bekliyorum
  6. Hyperions

Saol kardeşim
  7. Hyperions

Galiba Minecraft'ta Tek Değiliz Bakın.. HEROBRİNE!

Beyler herobrine bir efsanedir tamam eskiden dalgamızı geçiyorduk orda gördük burda gördük diye ama yeter artık yani kaç senedir oynuyorum hayla göremedim ne hikmetse hep yeni başlayan arkadaşlara oluyo :D biz eskiyiz diye uğramıyo heralde bize burayada ne olduğu meçhul bi dosya koymuş...
  8. Hyperions

Mod kardeşim Sağol kardeşim saten öylesine yapmıştım 2 dakikalıık işti sonlara doğru saçmaladım biraz havuzu falan hiç uğraşmadım :D Demirleri kırdım yün yaptım tavsiyen için saol
  9. Hyperions

Eyvallah saol
  10. Hyperions

Arkadaşlar Konuyu Yanlış Yere Açtım Biliyorum Ama Yardıme Din

foruma 12-13 yaş sınırlaması getirmeleri lazım harbiden böyle zekası geride olanları almamak lazım sinir oldum ya küfür ettircek ben sana yapmasını bilmiyom diye bir şey dedimmi hem suçlu hem ukalalık yapıyo la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim
  11. Hyperions

Arkadaşlar Konuyu Yanlış Yere Açtım Biliyorum Ama Yardıme Din

Birincisi yanlış yere açtığını bile bile niye açıyosun forumu kirletiyosun ikincisi ağlayıp zırlamadan anlat bebekmisin skinsiz oyun oynanmıyomu ? te allam
  12. Hyperions

:D açık cam bulmuşlar dışarı kaçıyolardı yakaladım :D Sağol
  13. Hyperions

Jaxtv Minebusters Serisi Hep Güncel !!

Aşşağılar nitelikte niye söylediğini anlayamadım ama saol yorumun için
  14. Hyperions

Jaxtv Minebusters Serisi Hep Güncel !!

Çekicem kardeş 5 bölümde biticek bu seri