gmmetin kullanıcısının son içeriği

1. G

Arkadaşım , yaratıcı sunucular bölümünde survival serverları creative servermış gibi tanıtıp...

Arkadaşım , yaratıcı sunucular bölümünde survival serverları creative servermış gibi tanıtıp üye toplamaya çalışıyorlar sabahtan beri 9-10 server denedim hepsinde aynı şeyi yaşadım ilgilenirsin sevinirim .
  2. G

Beyler bir sorum olacaktı şimdiden teşekkürler ..

teşekkürler sağolun tezahürata gerek yok :D
  3. G

bizim aile doktoru biraz yaşlı bi ayağı çukurda gözler zaten yere bakıyo :D vermiyo yani :D
  4. G

:D Vallaha ders olsun bu bana her kafan estiğinde okula gitmezsen o kafayı çok vurur muşsun [ bak bak bak laflara bak ben ne anasının gözü insanım piiih :D ]
  5. G

Arkadaşlar Genel sohbet dediği için konunun yeri burası zannediyorum konumun oyunla pek alakası yok :) 9. sınıfa gidiyorum 17,5 gün devamsızlığım var 20 olunca direk kalıyor muyuz yada 17,5 günü 3-4 gün aşağı indirebilmenin bir yolu var mı :D yardımlarınız için şimdiden teşekkürler .. :happy:
  6. G

Konunun yeri burası mı bilmiyorum ama bir sorum var

orjinal değil ama bu yaz almayı düşünüyorum :)
  7. G

Minecraft'ı USB'nizden oynayın!

anladığım kadarıyla misafirliğe gittiğin evdeki bilgisayarda bile usb yi taktıktan sonra kaydettiğin yerden devam edeceksin :)
  8. G

Konunun yeri burası mı bilmiyorum ama bir sorum var

Arkadaşlar size bir sorum olacak cevaplar için şimdiden teşekkürler :) ayrıcı soru sorma yeri burası mı yada konumun yeri burası mı emin değilim eğer yanlışsa affola .. Arkadaşlar Türk sunucularında ki Creative - yaratıcı yerinde neden bir tane adam gibi creative server yok hepsi ya kapanmış...
  9. G

Minecraft Creative Server Hamachili süper Maplar Eğlenceli Yeteneğini göster

arkadaşım sw kapalı gözüküyo sorun bende mi yardımcı olur musun ?
  10. G

Beyler Builder lazımsa yardımcı olabilirim :) mesaj atmanız yeterli

Beyler Builder lazımsa yardımcı olabilirim :) mesaj atmanız yeterli
  11. G

Sw kapandı ya :/

Sw kapandı ya :/
  12. G

Ağaç yumruklamaktan ciğerim soldu

Ağaç yumruklamaktan ciğerim soldu
  13. G

emre ben Blackman Server beni oyuna kabul etmiyor bir sorun çıktı galiba sen çıktın Server...

emre ben Blackman Server beni oyuna kabul etmiyor bir sorun çıktı galiba sen çıktın Server kapandı rahatsız ediyorum kusura bakma ama bizden kaynaklanmadığı için sebebi anlayamadım
  14. G

YARDIMCI OLUN BEN ANLAYAMADIM

Dediklerini bakıcam teşekkür ederim ama premium alamam öğrenciyim ben gelirim yok giderim var bide bu çıkmasın :)