giray2003 kullanıcısının son içeriği

1. giray2003

Minecraft Shader Mod Yükledim Ama Map'a Giremiyorum ??? YARDİM

Arkadaşlar ben ayarları yapıyom oyuna giriyom bölüm yükleniyor diyo sonra play yerine geliyo :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :( :(LÜTFEN YARDIM EDİNVE ŞİMDİDEN SAOLUN
  2. giray2003

Minecraft Shaders Mod İle İlgili

arkadaşlar bendede sorun olun oluyor mapı açıyom oyun atıyo :p
  3. giray2003

Mahmut isimli büyücü bir skin istiyorum verene

Mahmut isimli büyücü bir skin istiyorum verene Mahmut isimli büyücü bir skin istiyorum verene Mahmut isimli büyücü bir skin istiyorum verene Mahmut isimli büyücü bir skin istiyorum verene Mahmut isimli büyücü bir skin istiyorum verene Mahmut isimli büyücü bir skin istiyorum verene Mahmut isimli...
  4. giray2003

RemoveCraft

AYNN katiliyorum:VV::VV::VV:
  5. giray2003

RemoveCraft

bende şahitiyim gördüm yaz torpilli oyuncu istemiyoruz her oyuncu aynı haklarda sahiptir haksızlııkkkk!!!:sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli:
  6. giray2003

Minecraft "Bad Video Card Drivers" Hatası, Yardım!

Yeni bilgisayar Alman lazım
  7. giray2003

Minecraft "Bad Video Card Drivers" Hatası, Yardım!

hemen ilgileniyorum :)kısacası şu Kötü ekran kartı sürücüleri! yani ekran karytın kötü düşük bunu bunlarla yapalirsin olmassa üzülürüm olursa beğen :) 1- Başlat a girin altta arama yerine "çalıştır" yazın. 2- En üstte çıkan çalıştır a tıklayın. 3- Buraya "devmgmt.msc" yazın. Tamam diyin...
  8. giray2003

beğeni weriyonn

beğeni weriyonn
  9. giray2003

teşekkürler çözüldü

teşekkürler çözüldü
  10. giray2003

ama amd ne demek

ama amd ne demek
  11. giray2003

pc nini gücü yetiyor

pc nini gücü yetiyor
  12. giray2003

En Son doku pakati yüklemiştim suya giriyorum veya lava donuyor ama sesler çalışıyor ve şöyle...

En Son doku pakati yüklemiştim suya giriyorum veya lava donuyor ama sesler çalışıyor ve şöyle bir hata veriyor AMD driver görüntü diyor bıla bıla işte çözüm :( çözümünü bulursan sevinirim ve 1like atarım :)
  13. giray2003

Minecraftta akan suya giriyorum donuyor

En son textrura pack yüklemiştim :(
  14. giray2003

Minecraft 1.6.4 Çıkmış!

ben 1.6.4 oyunum yorum premumum
  15. giray2003

MineShafter Kullanımı

kilavyede sorun war mesala bazi harfler basılmıyor o yüzden yeni klavye almam lazim doğru düzgün mc de oynamiyorum mesala cok zor rehuster yaipyorum mesala h yaptım üzgüünm yeni klavye alcam :D