Gentleman kullanıcısının son içeriği

1. G

30-bit Onluk Tabandan Ikilik Tabana Çevirici

Adamın canı sıkıldıkça minecraft şaheserleri yaratıyor :D
  2. G

Profil sahibinin isteği üzerine yorum silinmiştir. [ Düzenleyen : Patrayanist ]

Profil sahibinin isteği üzerine yorum silinmiştir. [ Düzenleyen : Patrayanist ]
  3. G

hayır.

hayır.
  4. G

Legacycraft herkes Burda Sen Nerdesiin!!!

Builder alimi var mi ?
  5. G

Disco'nun Akıl Almaz Mapları! Şimdilik 2 Tane

vermemesi lazim minecraft.jar a attın değil mi texture packi ?
  6. G

Minecraft Türk Logosu!

Mükemmel
  7. G

Mojang Ekibi

Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahaha Mojang a mı katılcan :D off karnım ağrıdı
  8. G

haksız yere beğenmessen olucağı bu. Craft_Man a bildirdim.

haksız yere beğenmessen olucağı bu. Craft_Man a bildirdim.
  9. G

Rapor edildin.

Rapor edildin.
  10. G

Modu yüklersin ve siyah ekran hatası !

İlk olarak .minecraft > bin > minecraft.jar a winRAR ile gir ve meta-inf i sil düzelecektir mod çakışması olacağını sanmıyorum 1.5 m.c. lerde çakışma sorunu kalktı diye biliyorum. İkisinide bir arada kullanıyorum ve bir sorun yok lütfen araştırmadan cevap verme kendin rezil olursun (sana kötü...
  11. G

Wg Li Alanda Pvp Ayarlama Yardim

/region flag wgismi pvp deny
  12. G

Warp Odunda Kimse Kıramıyo

Anlatayım; İlk olarak //wand yazarak tahta baltayı al. 2.olarak kırılmasını istediğin bölgeyi wandla seç. 3.olarak /region define wgismi 4.olarak /region flag wgismi build allow 5.olarak /region flag wgismi pvp deny = bu pvpyi kapatir Böyle yapabilirsin olmassa serverine...
  13. G

Sadece Multiplayer Sv Lerde Başıma Gelen Sorun

Kardeşim antivirüs kullanıyorsan hani multiplayer serverlerde ping hızını öğrenmek için ping atıyor ya işte antivirüs de o pingi atmasını engelliyor ping atılamayınca bazı bilgiler ulaşamıyor antivirüsü kapatıp dene.
  14. G

Bakar Mısınız.

Ipv4 adresini yazabilirsin.Başlat > Çalıştır > CMD > /ipconfig yaz ve ordaki Ipv4 adresini ip kısmına yaz.