frexpoint kullanıcısının son içeriği

1. frexpoint

||||Pluginer Groupmanager command||| neler dir

ya bu deil group manager de ki permissions ları istiyorum
  2. frexpoint

ewet sende var mı
  3. frexpoint

Arkadaşlar Pluginerin command ları neler yaza bilir msiiniz lütfen??? Konu yanlış yerde olabilir
  4. frexpoint

Serverime Pluginer Arıyorum!

SElam BEn çok iyi Bir pluginerim Tüm her şeyi bilirim
  5. frexpoint

CilginTurk.nitrado.net Faction

Moderator için: Ad:Ömer Faruk Soyad: Eroğlu Yaş: 15 Skype: Frexki ........ Çok ii pluginden anlarım kardeş hiçbir sorun yasanmaz Güvenilirim Alırsan çok sevinirim şu an Oyundayım .......
  6. frexpoint

SonEfsane.nitrado.net // PLUGİNER Aranıyor // 1.7.2 // KOS GEL SKYPE: Halil.beysir3

Ad;Ömer FAruk Oyun İçi Nick; Master1612 Minecraft Deneyiminiz; 5 6 yıldır oynuyorum :D Skype; frexki Yaş; 15 Şehir; Konya Bulunmak İstediğiniz Yetki; moderator Ayrıca şu an 20 kişilik bir serverdede adminim tüm komutları bilirim Çok işe yararım :ha: Admin olduğum server ip: ...
  7. frexpoint

TartarusCraft -alımlar

Ad;Ömer FAruk Oyun İçi Nick; Master1612 Minecraft Deneyiminiz; 5 6 yıldır oynuyorum :D Skype; frexki Yaş; 15 Şehir; Konya Bulunmak İstediğiniz Yetki; moderator ......Ayrıca şu an 20 kişilik bir serverdede adminim tüm komutları bilirim Çok işe yararım.... :ha: Admin olduğum server ip: ...
  8. frexpoint

BladeCraft | Server için Builder / Rehber / Mod / Admin Alımları vardır. Acil Olarak (Builder)

Ad;Ömer FAruk Oyun İçi Nick; Master1612 Minecraft Deneyiminiz; 5 6 yıldır oynuyorum :D Skype; frexki Yaş; 15 Şehir; Konya Bulunmak İstediğiniz Yetki; moderator Ayrıca şu an 20 kişilik bir serverdede adminim tüm komutları bilirim Çok işe yararım :ha: Admin olduğum server ip: ...
  9. frexpoint

Gelin alım var AxitrBilişim kalitesiyle hemen gelin

HamleCraft Arkadaşlar yeni Faction Serveriniz Hamlecraft Sizlerle İP:46.20.1.98:1152 Yardımcı Adminleriyle Sizin Yanınızda. Alımlar: -Rehber -Reklamci
  10. frexpoint

Admin yada mod istiyorsun ama tel lazım bide tüm komutları bilmen lazım iş wg set deil sadeceSkype den ekleyin yetki isteyen ler Frexki , omer_mehmet_42
  11. frexpoint

Server Kurdum ALım vardır 1.7.2 1.7.5 arası sürümleri içindir Mod: Tüm komutları bilmesi lazım wg we rg EElevator rb Tel: Skype Skypeden alıncaktır Builder : Skype: Tel Skypeden görüşülecektir Rehber: Skype Komutları bilcek rehber komutlarını Skypeden görüşülecektir Reklamcı: Adam...
  12. frexpoint

TnTCraft Y.Kurucu*Admin*Builder*Pluginer*Rehber*lerini arıyor

Y.Kurucu olmak isterim : Pluginim var hepsini bilirim Wg we rg rb EElevator felan hepsini bilirim Skype: Frexki Minecratı 5 yıldır oynuyom ustyım :DDD