fenerberke2 kullanıcısının son içeriği

1. F

GhostPvP alım admin mod vb

Öncelikle merhabalar ben GhostPvP'nin kurucusuyum Sunucumuz 1.8 PvP'dir Sunucu İp: 46.20.1.98:1159 Sunucu Ram : 1.5 GB Sunucu Slot : 20 Alımlarımız : Admin Moderator Builder Rehber Reklamci Ve YT (Youtuber) dır Skype : Hakan - Sunucuya Gel Alım Var Bu Yetkili Alımlarına Katılmak İçin İster...
  2. F

BaşvuruFormunu Doldurun Rehber Deneme Moderator Mimar Skriptiz

Ad,SoyAd:Berke Kılıç Yaş12 Kaçyıllık o yetkiyi yaptın bi serverde 1 yıldır Neden İstiyon sw çok güzel olacak gibi knk Skype var mı knk var tabi 1 yıldır ekliyiz la BerkeReisTR Mikrofon var mı var tabii ki zaten biliyon Ne Olmak istiyon mod veya rehber
  3. F

Konuya Girin Alimlari Görün :)

Minecraft isminiz:Silentslauer1001 Ne Yetkisi Alacaginiz moderatör yaşiniz:12 World Edit World Guard Bilginiz:%10 Zorunludur Gerisi Zorunlu Degildir = %90
  4. F

büyük bir proje icin Ekip Araniyor!

seninki sanki çok güzel insanlarla alay etme insanlarında kendine özgü özellikleri var belki sende benim yaşımdayken böyleydin o yüzden insanlarla dalga geçme
  5. F

build battle veya master builders oynayacaklar yazsın

build battle veya master builders oynayacaklar skype versin yada direk beni ekleyin Skype:BerkeReisTR
  6. F

OP Faction takımı kuruyorum

BerkeReisTR istek at skype bu
  7. F

Harita Yapmama Yardım Edecek Olan Var Mı?

ben yardım ederim prem var skype:BerkeReisTR
  8. F

AyYıldızMc - Yetkili Alımı - En Degisik Skyblock Olucak!

size bir dosya veriyolar indirin diye ama google crome onu engelliyo ama eğer expoler fln kullanıyorsanız pcniz hackleniyor ben yemedim sizde yemeyin
  9. F

QuantumNW -> Build Takımını Kuruyor. [Sunucuya Mimar Alımları] >> Eski konu kapatılırsa sevinirim.

Skype:BerkeReisTR Daha önceden çalıştığınız sunucular:birçok server 12 tane var ama şu an 6 si açık hepsi kapandı baya bilgiliyim yani Daha önceden yer aldığınız BT'ler:Builder Team demek demi BT 2 tane oldum WorldEdit bilginiz: 9/10 Günlük ne kadar onlinesiniz: 7 8 saat
  10. F

Builder

adımız ve takma adımız aynı bütün heryerde adımı BerkeReyiz koyarım adımda berke neys egeliyom swye sürüm kaç banlanmışsın diyo