erenozalp kullanıcısının son içeriği

1. E

Minecraft Sis ..

Arkadaşlar yardım edicek yokmu ??
  2. E

Minecraft Sis ..

Arkadaşalar ben serverda kayboldum ve ne tpa kodu var ne bir şey var :D üzerimde de çok yüklü item var ölemem yani . Sis ten dolayı evi bulamıyorum sis ayarı var mı oyunda ??
  3. E

“my Favorite Things” - Bir Minecraft Müzik Videosu

Türkçeye çevrildiğinde çok saçma bir şarkı oluyor :) . Ama güzel şarkı beğendim :)
  4. E

Oyun Kasıyor..

Teşekkürler kardeşim sağ ol. İyi oyunlar :)
  5. E

Oyun Kasıyor..

Aynen optifine nedir ?
  6. E

Ilk Evim

Tebrik ederim :) Tam bir Bar havası olmuş :D . İyi oyunlar
  7. E

Oyun Kasıyor..

Birde singleplayer desem ki server da oynuyorum hadi sunucunun ram düşük derdim. Ama singleplayer :)
  8. E

Oyun Kasıyor..

Merhaba Arkadaşlar. Oyunun ayarlarını yaptım far ayarını falan düşürdüm ve aynı şekilde konu açan arkadaşımıza gelen cevabı uyguladım ve hala bir kasma söz konusu. Nedenini anlayamıyorum. Bilgisayar yeni formatlandı her şeyi tertemiz fakat hala kasma var. Versiyon 1.4.5 . Yardımcı olursanız...
  9. E

Soru :)

Teşekkürler :) Forumda yeni olduğum için yanlış yere açmış olabilirim. İlgilendiğiniz için tekrar teşekkürler
  10. E

Soru :)

Merhaba arkadaşlar. Oyuna ilk başladığımızda gece olduğunda mecburen sap gibi sabah olmasını bekliyoruz :) oyunu aşağı aldığımızdada duruyor. Yani sabah olmuyor oyun nerde kaldıysa orda kalıyor. Bunun bi çözümü olmadığını düşünüyorum ama yinede size sormak istedim . Yardımcı olmaya çalışan...
  11. E

Amaç Muhabbet

Merhaba arkadaşlar :) Forumda yeniyim oyundada öyle sayılır :) herkese iyi oyunlar