erayaslan kullanıcısının son içeriği

1. E

Travian Role Play | Whitelist YOK | Köy Savaşları | AÇIK

Server her baktığımda bomboş 10 kişi falan gelse güzel olur
  2. E

Yardım Minecraft kasma sorunu

Beylee benim pc İntel i5 2.7 ghz NVİDİA gt740m 2gb 6 gb ram Win 10 Bu sistemle kasıyor bf3 high oynadım gta 5 54 fps aldım ama sonra bu oyun oynayınca boom. Bi çözüm bulun
  3. E

1.7-1.8X New İp Play.McProGaming.Net Kaliteli Survival Sunucu !! 2 Haftada Bir CSGO Çekilişi !! +30

Kardeşim bençok eski bir prosurvival oyuncusuyum serveri bırakalı çok oldu tabi ozamanlar eski pro survivaldı her neyse beni tanıyan tanırADIM Eyes di bu arada ben eskide bu serverde oynarken bazı akıllılar o dediğin spawnın etrafını evlerle kapatmışlardı ve okadar kötü gözüküyorduki sonradan...
  4. E

beyler yeni pc de böyle

Kardeşim adam tv e i bağlasın laptopda kac çözünürlük beklersin :D
  5. E

beyler yeni pc de böyle

Kardeşim ram değerini unutma !!!! 6 gb ramla medium da rahat oynarsın :D Bak yemin ederim oynadım hatta kasma farketmedım gerçekten bak bede inanamıyorum ama actı ve oynadım ayrıca ben pc yi almadan önce o siteye binlerce defa baktım :D
  6. E

beyler yeni pc de böyle

Kardeşlerim mümkün olmaz değniz şey oldu oynadım size yalan borcum mu var :D Allah Allahh Format atmadım ancak win8.1 den dönmek için formata benzer bir şey yaptım zaten ne olduysa win 8.1 sonra oldu format gibi sayılırBeyler sorunu çözdüm nasıl olduğunu anlatayım (öncelikle geçen akşam boy...
  7. E

beyler yeni pc de böyle

Aynen kardeşim gt serisinden alınmazda asus laptopların çoğu böyle bende isterdem gtx titan falan olsun ama bunada sükür çunki 720 gibi vasat çöp bir işlemci almadım 740m iyi yani 2015 de falan bütü oyunları kaldırıyor ayrıca tek kaldıramadıgı oyu thief 740m çöp mü ? Kardeşim Benim 2015-2016...
  8. E

beyler yeni pc de böyle

Kardeşlerim cok kötü dediğiniz oyun sistemi ultra da gayet akıcı bir şekilde bf3 oynattı ayrıca ghz 2.40 O yuzden kullanmadan kötü demeyin ayrıc aekrann kartı 720 deil ben özellikle 740 m aldım Özür dilioyrum 720m yazmısım bende 720 m ın cop oldugunu bılıorum o yuzden bu modeli aldım bu cunku...
  9. E

beyler yeni pc de böyle

modsuz 1.8 orjinal driverlar güncel ancak şimdi bakarım harici intel in grafik var kardeşim 1660 çözünürlük ancak pc yeniyken de boyle olmustu duzelmişti silindi sonra yine böyle oluyo pc yeni ken 250 ve ya 300 gidiyor du
  10. E

beyler yeni pc de böyle

Beyler dha pc yi 2 3 ay yeni oldu pc nin özellikleri bu Asus x550lb xo024h nvidia gt720m 2 gb ekran kartı 6 gb ram win 8 Beyler 7 fps nedir ? allahınzı sevıorsanız bf3 kaldıran pc bunu kaldıramıyor :d lütfen bi çare bulun :D
  11. E

Konuyu Silermisiniz.

Beyler server artık Amacından aştı sevdiğim birçok insandan soğudum 3 kez hırsızlık yasandı ve kalleşce ve ben serveri bırakmaya karar vereceğim az kaldı bu arada bırakırsam itemlarımı dağıtçam ve hakkınızı helal edin bu arada ben Eyes
  12. E

OrtaOnline/Gerçek ortaçağ rpg/Lordlar/Rütbeler/Lorddan alınan görevler

Server en yakın ne zaman Açılır ve biz tekrar aynı rütbelerlemi başlayacaz yani biz karaban askeri olarak mı baslayacaz yoksa nerden kaldıysakmı ?
  13. E

Mythcraft Role Play - Middle Earth

Çoktan yaptım :D
  14. E

Mythcraft Role Play - Middle Earth

Adım eray NİCK Eyes eklermısnız :D
  15. E

Savaşın Sonucu RPG

İp söylermısn