eno147741 kullanıcısının son içeriği

1. E

Mimar ve Rehber Alıyoruz.

Hayır. biri çarınıza girmişti login olmadıından
  2. E

AntiGavurCraft Açıldı (Alımlar)

Moderatör veya Builderlik için Skype:facebook:enes.korkmaz.9235 yaşım : 13 fakat iki kere sw açtım ve Bir serverde Adminlik Bir serverde Moderatörlük ve Birçok kez Rehber oldum
  3. E

Minecraft Server Kuracam Farklı Birşeyler Yapmak İstiyorum Yardımcı Olacak Birisi Alıcam

Sizin Kadar deneyimli olmasamda wg-we komutlarını 10/8 Biliyorum Arada Para verebilirim İki kere sw açtım 1 serverde Moderatörlük aldım
  4. E

Yetki Alimlari Basladi +Builder +Admin +Rehber

13 yaşındayım Kabul edermisiniz bilmem daha önce 2 Server açtım Bir serverde Moderatörlük 3 Serverde Builderlik ve 3 yada 4 serverde Rehber Oldum we ve wg bilgim 10/8 Ama kendimi geliştiriyorum Beni Alıncılardan değilim fakat alırsanız Mutlu olurum skype:enesminecraft1
  5. E

Mimar ve Rehber Alıyoruz.

Ben Gelebilirim Bu Arada wg we komutlarını ii biliorm ve wg atılmamış swde
  6. E

Mc.RollerCraft.NET / Faction,PvP Krallığı / 1.7.2 - 1.7.4 - 1.7.5 / 20Gb Ram / 100 Kişilik /

serverde bir iki eksiklik var ama güzel admin alımına başvuracağım[yapı anlamında pluginler süper]
  7. E

Karanlık Craft

sorun şu an bendede varsw miz tekrar açılmıştır girebilirsiniz
  8. E

Karanlık Craft

sw ip:karanlıkoyun.zapto.org Biz kimiz? Biz bir grup Minecraft sever olarak HCRaid başındayız ve v1 dönemimizde olduğu gibi v2 döneminde de en iyiyi amaçlıyoruz. Birlik savaşları! Sunucudaki özel birlik haritamızla birliğinizin tüm kontrolü sizde! Yani TNT patlatıp "Hurraa!" diyerek içeri...