emir42 kullanıcısının son içeriği

1. E

>░ [ Tekkit Turk ] ░░ > Türkiyenin En Gelişmiş Tekkit Sunucusu! No Whitelist Açılış:23:10 20gb Ram

TEKKIT 3.1.3 Sürümü, bilmeden burda bilmişlik yapmayın...
  2. E

>░ [ Tekkit Turk ] ░░ > Türkiyenin En Gelişmiş Tekkit Sunucusu! No Whitelist Açılış:23:10 20gb Ram

3 DK java güncellemesi var arkadaşlar, tekrar aktif olacaktır.
  3. E

[ TEKKIT TÜRK ] Türkiye'nin tek vds (7/24) tekkit sunucusu! 0 Lag garantili sunucu çok yakında sizlerle! Builder ve Moderator alımları için altta bulunan formu doldurmanız gerekmektedir, doldurduğunuz formu konuya cevap olarak atabilirsiniz. Alındığınız zaman size ulaşılacaktır, "Alındım mı?"...
  4. E

Açilişa Son Dakikalar! | [ Tekkitturk ] Türkiye'nin Tek "vds" Tekkit Sunucusu! Builder & Mod Alımı!

güldürdünüz beni :) birde eziyor eskide kalmışsın diye! Açılış 23:10'da olacaktır!
  5. E

Açilişa Son Dakikalar! | [ Tekkitturk ] Türkiye'nin Tek "vds" Tekkit Sunucusu! Builder & Mod Alımı!

Son bir sorun var halletiğim zaman açılacak, azcık sabredin :)
  6. E

Mustafacım okadar yaptığım reklamları ve 20GB'lık sunucumu senin bir isteğin için çöpe atamam isim değiştirmek kolay geliyorsa sana zahmet sen değiştir. MOTD ye yazdığın anda isim senin olmaz. Güçlüysen benden öne çık.
  7. E

lisansınızı bana mesaj olarak atarsanız değiştirebilirim, sözde olmaz bu iş.
  8. E

İsmin lisansını almadıysanız beni buna yapmaya zorlayamazsınız.
  9. E

TEKKIT CLASSIC 3.1.3 versionda girebilirsiniz sunucuya hazırlığınızı yapın arkadaşlar!
  10. E

[ TEKKIT TÜRK ] Türkiye'nin tek vds (7/24) tekkit sunucusu! 0 Lag garantili sunucu çok yakında sizlerle! Builder ve Moderator alımları için altta bulunan formu doldurmanız gerekmektedir, doldurduğunuz formu konuya cevap olarak atabilirsiniz. Alındığınız zaman size ulaşılacaktır, "Alındım mı?"...