Emir2345 kullanıcısının son içeriği

1. E

Serverlere Rehber Arayan Ve Ya Ortak Olmak İsteyen Gelsin!

Merhaba. Minecraft Vds Ve Vps Serverlarında Ortak Ve Ya Rehber Arıyorsanız Skype Ekleyin 2 Senedir Faction Wars Serverlerde Oynuyorum Ve 21 Kere Rehberlik Yaptım Bilgilerim : Yaşım: 13 Skype: baron1296 Skypeye Eklerseniz Tanışırız!
  2. E

herkes gelsin bn serverin adminiyim

Bir İnsanın Sabrını Zorlayacaksak Kaldırıoruz Serverinin İP Sini Minecrafttan
  3. E

Atlantis Craft 10Dk Sonra Event ! Alim Var

White List Var Bide Ben Rehber Olurum ? Adım Feromonas
  4. E

Loncacraft Siz Nerde Kaldınız ?

Builder Veya Rehber Alımı Varmı
  5. E

Kardeş Servere Builder Veya Rehber Alimi Varmi? Wg We Komutlarından Çok İyi Anlarım

Kardeş Servere Builder Veya Rehber Alimi Varmi? Wg We Komutlarından Çok İyi Anlarım
  6. E

Minecraft Serveri=mayncraft

Serverdeyim şu an Adım Feromonas
  7. E

Siriuscrafttr Ip:5.39.68.32:56

Yine Kapandı?
  8. E

Bu Arada Admin Builder Ve Rehber Alimi Varmi?
  9. E

Server Kapali?
  10. E

Kardeş Servere Builder Ariyorsan Olurmusun 19 Tane Serverde Builder Olmuştum

Kardeş Servere Builder Ariyorsan Olurmusun 19 Tane Serverde Builder Olmuştum
  11. E

Best Craft Deneme Oyuncularını Arıyor [beta]

Adınız :Emir Yaşınız :13 Kaç Yıldır Minecraft Oynadığınız(Müslüman yalan söylemez):2 Sene Bu Sene 3 E Giriorum :D
  12. E

Cartown Craft Açılıyor 7/24 Vds Server

Ad ve soyad Emir Asteğmen yaş :13 skype ad :baron1296 Builderlik hakkında bilgin :18 Kere Builder Oldum World Edit Ve World Guardla Ve Mimarlıkla Bilgim Var Bir De Exp Kasmak İçin Kolay Bir Yer Hazırlayabilirim Spawnerlerle kaç yıldır minecraft oynuyorsun :2 Sene
  13. E

Zombiecraft Server Açıldı!

Hadi Kardeşim Bşka Düzgün Server Bulamadım :S
  14. E

Zombiecraft Server Açıldı!

DragonEmir
  15. E

Minecraft Serverlerde Builder Arayanlar Buraya

Selam arkadaşlar eğer minecraftta builder arıyorsanız skypeme ekleyin:baron1296 Yaşım:13 Adım:Emir 2 Senedir Minecraft Oynuyorum 1 Sene Survival Oynadım 1 Sene Pluginli Serverlerde Oynadım 18 Kerede Builderlik Yaptım Eğer Builderlik Arıyorsanız Skypeye EKleyin