ElmasSword kullanıcısının son içeriği

1. ElmasSword

Minecraf Türk Filmi Kanalı Bakmanızı Tavsiye Ederiz [Yeni Açıldı]

Bak Şimdi Olayı Anlatıyım İlk Boyut Yüksekdi Düşük Kaliteye Çektik Sonra Renderlanınca Hata Oldu 240pde kaldı Bidakine 720 p Olur. Simdilik Kusurumuza Bakmayın Bidakine HD Olucaktır. Genede Lütfen Dislike Atmayınız.güncelgüncel
  2. ElmasSword

HardCore Grafik™ Tasarım Kanalı 50 Abone Üzeri Bedava!!!

Sanırım Sen Olayı Yanlış Anladın. Mesela O Skini C4d Ayarladım Oraya Yerleştirince Layout Lazım Youtube Arkaplan İçin Emek Hırsızlıgı Kısmı Digil birçok Grafik Tasarımcısı Bunu Kullanıyor Minecraft Kanallarına Yapıyor Hatta Bilip Bilmeden Konuşma Az Youtube Kanallarına Bak GFX Packlerindekileri...
  3. ElmasSword

Sana Kötü Olabilir Ama Bazıları İçin Güzel İyi Forumlar
  4. ElmasSword

konu silinsin
  5. ElmasSword

Ya Renderde Hata Oldu İlk Video Yakında DüzeltilcekBidaki Videoda Öle Olmucak
  6. ElmasSword

Merhaba Arkadaşlar,Bugün Hop Kayıttayız Adlı Kanalda İlk Videomuzu Çektik İsmi İse: 3 Maceracı - 1.Bölüm - Minecraft Türk Film'i Fakat Bunun Renderi,Çekimi,Vb. Olaylar Kolay Degil Lütfen Dislike Atmayın Bizim Adımıza Su Videoyu İzleyip Like Atarsanız Çok Seviniriz. Abone Olursanız Seviniriz...
  7. ElmasSword

Yeni Nesil HuB -AltinOyuncu- \\SkyBlock\\Faction\\HungerGames\\ mc.altinoyuncu.net 1.7.x

Serverinizdeki Skyblock Mapı Çalıntıdır.
  8. ElmasSword

Rqeen +13

Klanımız Çeşitli Oyunları Oynar. LOL,BF3,MC Şartlar: +13 Mic Olmalı. İyi Savaşmalı Ve Saygılı Olmalı TS3 Gelmeli. TS İPİMİZ Rqeen.Nitrado.net
  9. ElmasSword

Bay Altin Elma Premium Çekiliş!

Asla Premiumları Boşuna Almadım Katılcak Kişi Arıorum Sadece.
  10. ElmasSword

Bay Altin Elma Premium Çekiliş!

Son katılım tarihi:01.5.2014 Not:Bir Gün Öncesinden Aşağıya Liste Yazılıcak. Sayı Çekilicek Kişi Sayısına Göre Katılmak İçin Abone Ol Likela! Yoruma Skype: İsim: Yazılacak www.youtube.com/user/BayAltinElma
  11. ElmasSword

Kezban Tuna Kanal Fragmanı

İzleyemeyenler dns değiştirip izlesin.
  12. ElmasSword

HungerGames Sunucuma Reklamci Arıyorum

Tüm Kitleri Alabilme.
  13. ElmasSword

HungerGames Sunucuma Reklamci Arıyorum

HungerGames Sunucuma Reklamcı Arıyorum Yaş Farketmiyor Reklamını Yapsın Yeter Başvurcaklar Buraya Mesaj Atsın Serverimin İpisi:flamecraft.nitrado.net Veya 78.143.16.168:25565'dir. Server 24 Kişiliktir.