Dshingo kullanıcısının son içeriği

1. Dshingo

Yeni Açılan Sunucumuz İçin 2 Builder Ve 1 Moderatör Lazım.

=Adınız: Aytuğ =Yaşınız: 14 =Bilgileriniz: We,Wg , HeadDrops , Holographic displays, regenblock , mrl , Citizens , GroupManager ve Essentials Çok iyi bilirim =Eklemek istedikleriniz: Yaşı küçük almayalım felan demeyin lütfen çoğu kişiden iyiyimdir ve buildim iyidir. 7 Kez Nitradodan Server aldım...
  2. Dshingo

d

Ad : Aytuğ Soyad : [Veremiyeceğim] Yaş : 17 Kaç Server'da Yetkili oldunuz : En az 30 tane serverde yetkili oldum 7 kez server açtım İletişim bilgileriniz : aytugmarleyjr Uzamanlık alanınız : World Edit , World Guard ve Çoğu plugin
  3. Dshingo

>>KeepCalmMC<< Alım yapıyor...

Arkadaşlar mimar olmak isteyenler spawn yapsın yaptıktan sonra başvuru formu atsın [Pluginer alımı kapandı!!!]
  4. Dshingo

spawn yapıp bana ilet skype ekliyorum
  5. Dshingo

Mimar Alımı Tekrardan Açık Mimar olabilmek için Faction için Spawn Mapı yapmalısınız.Market,Ench,Örs,Portallar vb. Yapılmalı
  6. Dshingo

Skype Ekledim :)
  7. Dshingo

Rehber İçin mi Adaysın
  8. Dshingo

KeepCalmMC Mimar Alımı Yapıyor.. Dikkat:Arkadaşlar Başvuru Formunu Doldurmayan Alınmayacak ve Server En Geç Bidaki Hatfaya açılacak.Arkadaşlar Skype ekleyip sizi bilgilendireceğim Mimar Başvuru Formu: İsim : Soyisim[ZorunluDeğil] : Yaş : Neden KeepCalmMC : Daha önce kaçtane serverde yetkili...
  9. Dshingo

Bir tane kadro kurmam lazım ve arananlar için sağlam adam almak lazım başvurmak isteye mesaj atsın

*Adı: Aytuğ Soyadı: [Sitede veremem] *Plugin Bilgisi: Çoğu pluginleri bilirim regenblock , we , wg , HologramphicDisplay [havada yazılar oluyor] vb.. *Server Bilgisi: 6-7 kez server açmıştım biri 32 biri 22 kişilik felan baya iyi sürmüştü paramız yetmedi yükseltemedik *Neden Biz: Forumda gördüm...
  10. Dshingo

™Alım Var-™Builder-Moderator-Pluginer [Alımı Gir İçeri]

Adı:Aytuğ SoyAdı: (skypede veririm) Skypesi:aytugmarleyjr WG WE bilgisi: Bilgim baya yüksek her türlü we wg yapabilirim Builder İçin Geçerli 3 yapıt: yapıtlarım boldur ama fotoğraf çekmedim Moderator İçin Geçerli Komut bilmeli: Biliyorum her türlü yetkili olabilirim 7 kez server açmıştım...
  11. Dshingo

>>FranTiskaMC<< Alımar Pazartesi ßitiyor Yetiş...

kardeşim skype verirmisin yada skype:aytugmarleyjr ekle Kardeşim Skype Ver ya da ekle skype:aytugmarleyjr
  12. Dshingo

>>FranTiskaMC<< Alımar Pazartesi ßitiyor Yetiş...

Arkadaşlar FranTiskaMC Pazartesi Günü Alımları ßitiyor Pazartesi günü [Nitrado] ile Sizlere Aktif Olucak.. 1 Builder 1 Rehber 2 Reklamcı Aranıyor. Başvuru Formlarını Doldurmadan Gelenleri Almıyorum.. Skype:aytugmarleyjr Builder Başvuru Formu Adınız: (Zorunlu) Soyadınız: (Zorunlu Değil)...
  13. Dshingo

Her türlü yetkili olurum.

*Adınız : Aytuğ Soyadınız : Sonra veririm Skype(eğer forumdan katılıyorsanız) : aytugmarleyjr *Yaşınız : 17 *Kendinize genelleme olarak bir not 0/10 :9/10 *Bazı yapıtlarınızın (Dıştan) resmi : Cok güzel yapıtlarım vardı resimleri pc formatlanınca gitti (Mediavalci değilim faction builderiyim)
  14. Dshingo

Builder Aranır ...

kabul et
  15. Dshingo

Deneyimli Faction Server Yapabilecek Builder,Rehber,Reklamcı Arıyorum

Adın Soyadın Aytuğ Soyadımı foruma yazmıycam Builderlik Resimlerin Resmim yok fakat baya iyi tasarımlar var Yaş 16 Skype aytugmarleyjr Kaç server çalıştın bilmiyorum en az 20 en çok 40 Builder