djarda06 kullanıcısının son içeriği

1. djarda06

FTP ye girememe

Durum: ftp.blabla için adres çözümleniyor Durum: blabla bağlantısı kuruluyor... Durum: Bağlanıldı, hoş geldin iletisi bekleniyor... Durum: Güvenliksiz sunucu, TLS üzerinden FTP desteklenmiyor. Durum: Bağlandı Durum: Klasör listesi alınıyor... Durum: "/" klasörleri listelendi...
  2. djarda06

Worldguardda nasıl sadece bir alanın permissionunu alacağız

tam anlatamamış olabilirim mesela viphammadde var birisi oraya kırmak istiyor ben /rg addowner yapmadan sadece o groupa permission vererek orayı kırmasını sağlamak istiyorum yani vip birisi var ona bir permission vereceğim oda viphammaddeyi kırabilecek?
  3. djarda06

İSTEK Otomatik yenilenen lapis

Beyler şimdi şu otomatik yenilenen lapis varya (regenblock deil) tek tek yenilenmesini istemiyorum yani belirli bir sürede otomatik olarak bütün lapis dolacak o pluginin adını bilen varsa yazabilirmi?
  4. djarda06

TripleNW.Nitrado.Net | <1.7.2 - 1.7.10 > | Efsane Minez!

güncelgüncel
  5. djarda06

TripleNW.Nitrado.Net | <1.7.2 - 1.7.10 > | Efsane Minez!

Vip ödemek için nitrado bağış seçeneği vardır. ARTIK SERVER MİNEZ!!! Trailer: Fotoğraf koymadım trailer yeter diye düşünüyorum... Hepinizi beklerim IP: TripleNw.Nitrado.Net
  6. djarda06

Bilgisayar oyunlarınızın fotoğrafı.

REEL steam: djarda3000
  7. djarda06

Triple.Nitrado.Net <1.7.2>

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere triple.nitrado.net adlı serveri tanıtacağım. Özellikler: Arsalarda fly Düzgün eventler herkes eşit! Hammadde Viphammadde Ayrımcılık yok Serveri açalı 1 gün oldu oyüzden şimdi başlarsanız gelişebilirsiniz gelmenizi tavsiye ederim. VIP BILGILERI: VIP(10TL) : /kit...
  8. djarda06

Tripletr Portlu server (1.7.2)

Merhabalar portlu sv açtım ben sizide davet ediyom Server hafta içi 18:00 dan sonra açılıyor Hafta sonu sabah 10 dan akşam 10 a kadar ip adresi: tripletr.noip.me Ram: 8 gb Lag yok Vip satarsak nitradoya geçiyoruz Sv portluyken kapanmayacak haberiniz olsun Resimler: Arena Arsalar Hammadde...
  9. djarda06

Şu alınamayan item pluginin adı neydiii

saoll indiriyorum şimdi
  10. djarda06

Şu alınamayan item pluginin adı neydiii

şu yere item koyuyodun markette fln kullanılıyorduya Mesela: Market 64 B 50000: S 25000 Diamond üstünede diamond koyuyolar ama çerçevede olan diil [CEVAPLANDI]
  11. djarda06

BlaBla = 666 | Forum Oyunu

2015 4 rakam var üçgenin 3 köşesi var şimdi 1 imiz kaldı. 1-1=0 . 0 göze benzer. Üçgen + göz = illuemrati illuemreati ile 666 alakası var. ÜNLÜNECATİ CONFERMD
  12. djarda06

-->--[MINECRAFT-SAVASLARI]-->--

Merhaba arkadaşlar. Bir kaç gün uğraştım ve minecrafta silahlı-pvp tarzı bir server kurdum. Silahların textureleri vardır. Oyunun Amaçları: CTF: Düşman takımın bayrağını kırarak kendi bayrağının üstüne sağ tıklayarak koymak. TDM: Düşman takımla vs atmak. Video(Fotoğraftan Anlamazsınız): Hamachi...
  13. djarda06

1.7.2 Flans mod (En iyi pack larden biri!)

Kendi yaptığım pack: Oreify http://www.technicpack.net/modpack/details/oreify.470480 Kendi yaptığım pack: Oreify http://www.technicpack.net/modpack/details/oreify.470480
  14. djarda06

El YAPIMI MODPAKETI = Oreify !!!

Merhabalar, 4 gündür uğraştığım modpaketini sizlere sunmak istiyorum! KARŞINIZDA Oreify! Bu modpaketi çok kolay gibi görünebilir. Çünkü itemleri yapmak çok kolay. Ama canavarlarda siz kadar güçlü olacak. Size işe yarayan bir item söyleyeyim: ChickenChest! Bu chest itemlerinizi kopyalamaya...