Developer Prof kullanıcısının son içeriği

1. Developer Prof

Yardımcı olursanız sevinirim ^^

Arkadaşlar uzun zamandır minecraft oynayamıyorum indirebileceğim bi yer varmı 1.6.4 olursa iyi olur
  2. Developer Prof

Format attım arkadaşlar Minecraft Cracked nereden indirebilirim Güvenli bi site söylermisiniz ?

Merhaba arkadaşlar Format attım Başlıktada görüldüğü gibi nereden indirebilirim ?
  3. Developer Prof

Benimle Zombie craft oynıcaklar dolusun !!!

Modu nereden indirebilirim ?
  4. Developer Prof

Benle, Hemen, Yetimhane...

Oynayacak mısın?
  5. Developer Prof

Beraber harita yapmak isteyen var mı?

Tamam :)UPUPUP
  6. Developer Prof

Youtube nasıl girebilirim ?

Teşekkür ederim şu an iyi bende ^^
  7. Developer Prof

Teşekkür ederim Norton DNS Gerçekten en iyisi hem açıyor hemde 1080P Donmadan izleyebiliyorum ^^
  8. Developer Prof

Özel dns falan yazdım 208 67 222 falan çıktı yaptım girmiyor.Heh Norton dns Den oldu :P
  9. Developer Prof

Slime kralı !

Canım sıkılmıştı yapayım dedim ; Virüstotal ; https://www.virustotal.com/en/file/467eebafdd946192a6f387be39ac985b1735f2baff55d1362f7e9ad0f2790acc/analysis/1396128594/ İndirme link ; http://www.dosya.tc/server26/KquBGy/Slime.rar.html Forum kurallarında ki gibi (3 resim , Virustotal ...
  10. Developer Prof

Arkadaşlar DNS Ayarımı 8 . 8 . 8. 8 8 . 8 . 4 .4 yapınca olmuyor zenmate den yapınca çok yavaş oluyor uygun bir dns yada program söylerseniz sevinirim :3
  11. Developer Prof

Beraber harita yapmak isteyen var mı?

Selam arkadaşlar Redstone bilgim az da olsa var serveri siz kurun kurmayı bilmiyorum ben :( Command Block bilgim var :) Adventure map yapmayı düşünüyorum tek başıma yapamayacağım büyük olmasını istiyorum çünkü 1.7.2 olsun mümkünse :)
  12. Developer Prof

Birlikte survival yaparız diyen 1 saat içinde eklesin

Tamam istersen skype ekle ; batuhan.isler2
  13. Developer Prof

Solar Survival falan oynayacak varmı?

Arkadaşlar Skype'dan görüşebiliriz? skype; batuhan.isler2 arkadaşlarınız gelebilir tabii.
  14. Developer Prof

Solar Survival falan oynayacak varmı?

Şimdi kur o zaman beraber oynayalım solar survival.