DerdunkleL0rd kullanıcısının son içeriği

1. DerdunkleL0rd

Minecraft Parkur Sunucusu

sunucuya girilmiyor
  2. DerdunkleL0rd

MrTurkPvP

oyuna baksanız biraz
  3. DerdunkleL0rd

0 server için her türlü yetkili alınır

rehber alımı isim:Murathan Erman komut bilgisi(mute gibi):bilirim (wg bilmem) skype:murathan erman (assasins creed resmi var )
  4. DerdunkleL0rd

DarkCraft.nitrado.net reklamcı alımı

ban atmışsın neden yanlışlıklaysa kaldırırmısın plz
  5. DerdunkleL0rd

İyiyim :D

İyiyim :D
  6. DerdunkleL0rd

tr.serv.nu Satıcı Kurucu

Merhaba forum üyeleri bugün 2.server şikayetimi sölicem size Server yabancı bir hostan yapılmış bi süre kendisini kapatıyor 1-adminleri veya yetkileri sebebsiz yera banlıyor(bende admindim) 2-daha kötüsü kurucu ... başka bir oyuncu bekliyor girmesi için bekliyor ve sonra giren kişiyi ya...
  7. DerdunkleL0rd

Gezgin Faction Alımlar

A1 Başvuru Formu: Adınız:murathan Yaşınız: 12 skypeniz:murathan erman (AssasinsCreed resmi) wg we bilginiz:fena deil tecrübeleriniz:iyi önceki yapıtlarınız:lüx villa neden siz ?:3 yıllık tecrüben var aktiflik saatiniz:rastgele
  8. DerdunkleL0rd

Faction Server Portlu :)

mod formu : we wg biliyormusun:Evet çok kullanmadım ama skype:murathan erman (assasins creed resmi var) oyuncularla aran:iyi komut bilgin :fena deil
  9. DerdunkleL0rd

1.7.X SERVER 10 KİŞİYE ALIM VAR ÖĞLEN KOŞŞŞ

Rehber olabilirmiyin 2 yıldır oynuyorum
  10. DerdunkleL0rd

HungerGames Team Topluyoruz

Ad:Murathan Soyad:Erman Skype:murathan erman (assasins creed var) Yaş:12 Kaç Yıldır mc oynuyorsun:2 Pvp nin 10/? üzerinden değerlendirirsen?:6 2 demir setli adamı hungerde aldım Ne zamandır Hungergames oynuyorsun?:1 yıl Teame ayak uydurabileceğini düşünüyormusun?:evet
  11. DerdunkleL0rd

Survival'ın keyfini yaşayın! -Keyf-i Survival

Adınız:Murathan Yaşınız:12 Nickiniz: DerDunkleL0rd Bu servere neden katılmak istiyorsunuz:Çok sıkıldım facition dan sıkılmaktan geberdim Dostluk çerçevesinde oynamak hakkında ne düşünüyorsunuz? Herkezin birbirine saldırıp,öldürüp,eşyalarını çalıp durmaması iyi olur.