deniz1223 kullanıcısının son içeriği

1. D

minecraftx gel senle ben hexxit oynayalın ne dersin sadece ikimiz skypede var xxhobixx1 skype...

minecraftx gel senle ben hexxit oynayalın ne dersin sadece ikimiz skypede var xxhobixx1 skype adım kullanıcı adım raycui
  2. D

[★]ALEACRAFT.nitrado.NET[★]3 GÜNDE 1 VIP ÇEKİLİŞİ[★]PAİNTBAL[★] EKLENDİ MUJDE[★]YETKİLİ ALIMLARI[★]

furki kardes ben basvuru yapmıstım rehberlikte labilir düsünmem lazım dedin basvuruyu yeniden atıyımmıAd: deniz Soyad: yüctepe Yaş: 14 Skype: xxhobixx1 Deneyim: 2 severde uzun süreli yaptım birisi axi birisi nitrado Bi kaç Bilgi: oyuncularla aram cok iyidir onları olgunlukla karşılarım...
  3. D

[★]ALEACRAFT.nitrado.NET[★]3 GÜNDE 1 VIP ÇEKİLİŞİ[★]PAİNTBAL[★] EKLENDİ MUJDE[★]YETKİLİ ALIMLARI[★]

Ad: deniz Soyad: yüctepe Yaş: 14 Skype: xxhobixx1 Deneyim: 2 severde uzun süreli yaptım birisi axi birisi nitrado Bi kaç Bilgi: oyuncularla aram cok iyidir onları olgunlukla karşılarım Oyuncularla Arası: Çok iyi Oyun Nicki: raycui MC Oynadıgı Süre: 1.2.5 oynamaya basladım Günlük süre: En az 3 saat
  4. D

MODLU PAKETİMDE industrialcraft hata vriyor

[/url][/IMG][/url][/IMG]lütfen yardım edin
  5. D

rehber alımları varsa ben olabilirim batletime ve nitradodan uzun süreli rehberliğim vardır

rehber alımları varsa ben olabilirim batletime ve nitradodan uzun süreli rehberliğim vardır
  6. D

ad= deniz soyad = yüctepe yaş=14 minecrafttı kaç sürümden beri oynuyorsunuz = 1.2.5...

ad= deniz soyad = yüctepe yaş=14 minecrafttı kaç sürümden beri oynuyorsunuz = 1.2.5 minecraftta ilgili her konuyu bilirim rehberlik için uygunumdur royal raftta uzun sureli rehber oldum skypem = xxhobixx1
  7. D

Lideriniz size bir emir verdi, ne yaparsiniz?: emri en sonuna kadar ucunda ölümde olsa yerine...

Lideriniz size bir emir verdi, ne yaparsiniz?: emri en sonuna kadar ucunda ölümde olsa yerine getiririm Cinsiyet: erkek Gerçek Adı: jon Gerçek Yaşı: 20
  8. D

Whitelist karakter adı: raycui Karakter Adı: raycui Karakter Irkı: elf Karakter Yaşı: 20 Örnek...

Whitelist karakter adı: raycui Karakter Adı: raycui Karakter Irkı: elf Karakter Yaşı: 20 Örnek Rol: soğuk bir kış gecesiydi kralımız bize savaşmayı emretmişti hava çok soğuktu ama cesaretimiz bizi ısıtıyordu savaş emri verildiğinde o keskin kılıçlarınızı savurarak savaşmaya başlamıştık ve en...
  9. D

Minecraft 1.4.2 Creative Server Whitlist

Nick : raycui TNT Patlatmayacağıma ve lav dökmeyeceğime söz veriyorum.