crazybuilder123 kullanıcısının son içeriği

1. C

[MMORPG] [Türkiye'nin ilk Metin2 Temalı Serveri]=AtinaSaga=[1.7.4]/Skiller/Öğretici Ustalar/Görevler

admin bugtan lobide sıkıştım zırhım hariç bütün eşyalarım gittti lütfen gel çıkar beni 1 stek altınım vardı onu versen yeter gerçekten yalan söylemiyorum
  2. C

Savaşın Sonucu RPG

ad:onur oyun içi ad:CarlGustaf Yaş:15 Olmak istediginiz hanlik :Westron Ooc ve ic nedir:ooc oyun dışı konuşmadır , İc ise oyun içi konuşmadır. İstediginiz meslek:Asker Ortacağ rpg oynadınızmı: 6 kez oynadım Rpg bilgileriniz nelerdir: Kendi karakterimizin özelliklerine göre hareket ederek rol...
  3. C

EskiCag RPG l Tarım Lordlar Görevler Ticaret Sistemi l Kaleler lZindanlar

Katılım formu: Adınız:Onur Oyun içi adınız [EskiCaga uygun olmalı] CarlGustaf Altın kurala uyacakmısınız: evet Ortaçağ rpg oynadınızmı: Evet oynadım Hangi mesleğe girmek istersiniz: asker Hangi hanedana girmek istersiniz: su hanlığı yaşınız: 13 Rpg ile ilgili bilgileriniz: Rolume uyarak iyi bir...
  4. C

OrtaOnline/Gerçek ortaçağ rpg/Son 10 kişilik yerimiz kaldı/

bugün açın abiabi ben CarlGustaf svye kayıtlı deilsiniz diyo
  5. C

OrtaOnline/Gerçek ortaçağ rpg/Son 10 kişilik yerimiz kaldı/

Katılım formu: adınız:Onur oyun içi adınız [ortaçağ uygun olmalı]: CarlGustaf altın kurala uyacakmısınız: evet ortaçağ rpg oynadınızmı: evet oynadım hangi mesleğe girmek istersininiz: asker hangi hanedana girmek istersiniz: Karah Hanesi yaşınız:13 rpg ile ilgili bilgileriniz:kurallara uymak ve...
  6. C

Server Survival Oldu Konu Kapansın Fantassycraft.batihost.com

kurucu bugün 20 kişi olduk event yapcanmı ? screnshot aldım inanmazsan göndercem