COMPUTA_MASTA kullanıcısının son içeriği

1. COMPUTA_MASTA

Konu Kilit Yeni Sunucu YeniTurkMc.Batihost.Com

Lag geçti tam gaz oyuna devam ! -PatatesEren
  2. COMPUTA_MASTA

LAG dan oynanmıyor
  3. COMPUTA_MASTA

Harika bir hayatta kalma sunucusu
  4. COMPUTA_MASTA

LastLegend Survival Server 1.8.8 |ip:lastlegend.nitrado.net|++Güncellendi++

HAYATIMDA GÖRDÜĞÜM EN BERBAT REHBER'E SAHİPSİNİZ TEBRİK EDİYORUM. REZALET..
  5. COMPUTA_MASTA

Türkiyede online agario sunucu. 1.8 play.mineturk.org

Klasik klasik klasik biraz kendinize özgün olun biraz değişiklik yapın herkesin sunucusu birbirinin kopyası sunucu açmak için sunucu açıyorsunuz resmen 2/10
  6. COMPUTA_MASTA

KeyfiAlemNW.com | OPSkyBlock | 1 Günlük Vip | Golem SP | Kutular

Şu sunucunun lütfen Troll olduğunu söyle .. Yok artık server kurmak için server kurmayın ya ...
  7. COMPUTA_MASTA

play.Turk-MC.com | 1.7-1.8 | > FACTION > RUTBE > BOSS > ARSALARDA FLY!

Server genelinden güzel plugin vs. vs. güzel fakat ilgi yok ilgi olursa oynuculara memnun olurum :) Başarılar..
  8. COMPUTA_MASTA

KaraSancak.nitrado.net LuckyBlock-pet|Faction Server|1.7x/1.8x|Rütbe Sistemli|

Serverde oyunculara ilgi 0 34 Dakika önce açılmış konu fakat herkesde p4ler mi dersin sınırsız elmalarmı dersin :D Orasını sen düşün :D adam arsasında elmastan alan yapıyor :D AZ EŞİT ŞARTLARDA OYNAYIN :D
  9. COMPUTA_MASTA

DreamSurvival.Nitrado.Net %100 Survival İpeksi İle Spawner Timber Mod her şey !!

%100 Survival Timber Mod :D :D :D Hadi yaa
  10. COMPUTA_MASTA

→√46.20.1.139:1182^^^StarBattle^^^herkes Davetlidir√←

Abi çok komik ya :D Gerçekten aylardır oynamıyordum oyunu saçma sapan sunucular var diye ulan bi girdim bu kadar berbat bir şey olamaz :D gülme krizine girdim oynarken oyuncu yaş ortalaması 11-12 zaman kaybı .. Lütfen Önüne Gelen Sunucu Açmasın Bu Ne Rezilliktir ?
  11. COMPUTA_MASTA

[EtsizGaming]GERÇEKTEN SAF SURVİVAL MarketYok/LapisYok/Kafa Düşürme/Timber/İpeksi/Mob Cash Ve Dahası

Bayram gezisine çıkıcaksan neden server açıyorsun dostum serverle kim ilgilenicek ?
  12. COMPUTA_MASTA

• Skyblock.nitrado.net • Skyblock • VİP ÇEKİLİŞİ OLACAK •

buse savasta sensin kendi serverini yazı yazarark neyse gelemyin servere çok saçma adalarda set komutu kullanılmış
  13. COMPUTA_MASTA

TÜRKİYENİN TEK VİPSİZ SERVERİ % 100 SURVİVAL EULAYA UYUYORUZ BAŞKA YERDE VİPE EDİTE EZİLME !

Serverde Anti XRAY Var Değilmi Bizim Hakkımız Yenmiyor ?
  14. COMPUTA_MASTA

ProSurvival 16.05.15 14:00 SIFIRLANDI /GÖREVLER/ŞANS KUTUSU/Sanal Market/İpeksiSpawner/Köylü/TOP10

X RAY Engeli Varmı Acaba ? Bence Sıfırlandığı Ilk 3-5 Gün Claimde PVP Kapalı Olsun :) Server Süper Bu Arada :D