Colonel kullanıcısının son içeriği

1. Colonel

Yardım Serverlara giremiyorum

@starcraft senin o ortağın bloncnair54 sordurdum adresine ulaştım benim malıma kimse çökemez ben de sapanca da oturuyorum hiç düşünmeden hareket etti sakin evden kaçayım demesin ailesi ile bire bir oturur konuşurum
  2. Colonel

Yardım Authme Maksimum giriş

maxRegPerIp: 0 configde ki bu kısmı 0 yap
  3. Colonel

➕ play.antikoyuncu.com ➕ - [1.8 - 1.16.5] - Faction Sunucu - Hile Koruması - Daha Fazlası için Konuya Gözat

Sunucu devredilcektir vakit bulamıyorum domain hosting vs. herşeyi ile birlikte ilgilenen arkadaşlar pmden yazabilir.
  4. Colonel

İstek Açacağımız sunucu için bize özel plugin paketi yapacak birini arıyoruz

anladım skyblock için yardımcı olamam elbette yaparım bir şeyler fakat daha önce hiç uğraşmadım
  5. Colonel

İstek Açacağımız sunucu için bize özel plugin paketi yapacak birini arıyoruz

hangi alanda olucak bu paket bunları da belirtmenizi tavsiye ederim.
  6. Colonel

Eski (Forum) Gamer

Bir zamanlar türkiyenin en iyi minecraft forumuydu. @Hsbas vardı be
  7. Colonel

Webscript arıyorum

MineLAB Discord Kanal : NeGgBBTb kaliteli script ve uygun da fiyatı var
  8. Colonel

➕ play.antikoyuncu.com ➕ - [1.8 - 1.16.5] - Faction Sunucu - Hile Koruması - Daha Fazlası için Konuya Gözat

/büyü eklenmiştir kolayca büyü menüsüne ulaşabilirsiniz.
  9. Colonel

Boss Market Eklendi - /warp bossmarket - Godzillayı kestiğiniz zaman 3 adet boss parası kazanırsınız - Paraları BossMarket de Eşyalar ile Takas Edebilirsiniz - Yakında /bossmarket Menülü Tarzda Güncellenecek