CobraKinight kullanıcısının son içeriği

1. C

KAPANDI

Öylede kapanmasını istemiyorum .
  2. C

[Genel BAKIM İP ADRESİ DEĞİŞTİ] IP: Play.OyunSireni.com - [1.9]

Adam gerçekleri söyliyor yani şahsen bende gördüm reklamınızı . Hacı bişi sorcam 69 online diyosunda serverinde 15 online bile yok bu nasıl oluyo :D
  3. C

Kendin konun harici bir konuya mesaj atmazmısın ?
  4. C

Bu cevabını göz önüne alarak sunucunuz ilk olarak ADALETSİZ 2. olarak adminler galiba hiç kız görmemiş ömrü hayatlarında ? Lafı uzatmadan kısacası : YAVŞAKLIK yapıyorlarmış . Sunucudada kimseyi zorla tutmuyorsan konunu yeniden düzenle ve ADALET denilen şeyi o düzenden çıkar .
  5. C

Servere girdim ayrımcılık mevcuttur ADALET DENİLEN KAVRAM HİÇ YOKTUR . Sebepleri : BayanOyuncu Tagı Olması oyuncu bayan diye erkekler dışlanacakmı ? Saygıdan derseniz adalet diyorsunuz bunun adaleti nerde ? herkes eşit olmalıdır . 2. Olarak bayanoyuncuda mute yetkisi me yetkisi var saçma sapan...
  6. C

KAPANDI

Süper server buildler harika yetkililer harika adalet %100 anlatmakla bitmiyor ...... Onlineden ss aldım çok güzel şeyleri var HELAL OLSUN diyorum size Allah sizin gibi sw leri kapattırtmasın diyeyim böyle server ömrü hayatımda görmedim Allah belamı versin ama bu server kapanmasın Allah sülalemi...
  7. C

Hunter [Survival] 1.8x Eğlence ve kalite, adresi Bugün açıldı hemen katıl! [HunterCraft.nitrado.net]

Hazine eklentisi başka serverden özenerek mi yaptınız :) Takltlerden sakınmalısınız .
  8. C

Yeni Açıldık !->LifeTR 1.7.X / 1.8.X Vip Siz Survival Keyfi ! Kapanma Riski Yok . KALİTE LİFETR DE !

Servere şans kutusu eklemeniz güzel fakat 1 tane şans kutusu saçma be kardeşim şöyle 3-4 tane yapsanız exp kutusu felan olsa dahada güzel olur server inşallah söylediğimi dikkate alırsınız teşekkürler.
  9. C

Yeni Açıldık !->LifeTR 1.7.X / 1.8.X Vip Siz Survival Keyfi ! Kapanma Riski Yok . KALİTE LİFETR DE !

Yardımın için teşekkür ederim . Son olarakta şu bugu engelleseniz tam olacak :)
  10. C

Netherde portalında buga girdim ve şu buga sokan şahıslara bi çözüm bulsanız server daha güzel olacak Teşekkürler .
  11. C

Gayet güzel bi sunucu survival olarak tavsiye ediyorum onlineside bayağı bir kabarık eğlencesi büyük ve zevkli hilelere de güzel çözümler var tebrik ederim.