Cobainnn kullanıcısının son içeriği

1. Cobainnn

Minecraft'a YASAKLAMA KARARI

Bu iyiydi xD
  2. Cobainnn

Herobrine mi?

Cadı bile benden daha güzel ev yapıyor adjlcadcklb
  3. Cobainnn

Hesabım hala gitmemiş ha? :D

Hesabım hala gitmemiş ha? :D
  4. Cobainnn

Minecraft Gizleri III.

Günlük VI: Efsaneler Geri dönüyor! ..Ama o günden sonra senin yok olman gerekirdi! Nasıl?! SEN NASIL OLUYOR DA HA- Herobrine atağa geçerken sözüm yarıda kesildi, gerçekten de şaşkınım. Nasıl, o olaydan, avcıdan sonra kim açtı o Totemi? Bunları önce Herobrine hallolduktan sonra halledeceğim...
  5. Cobainnn

Minecraft Gizleri III.

:DD o reklamı güzel yapmışlar :DNeyse, beğeni karşılığı bimlemlesi zaten şakaydı. İsteyen beğenir isteyen beğenmez hayret bir şey. Ben yazayım da. :DArkadaşlar, şu sıralar sıkışığım bekleteceğim için özür dilerim.
  6. Cobainnn

Minecraft Gizleri III.

:D
  7. Cobainnn

Minecraft Gizleri III.

Ban yemek uğruna bu kadar çok sevdiysen yaparız. :D Öğleden sonra yazmaya başlarım, ama bir sorunum var. BEN ESKİDEN 5 GÜNLÜK YAZARDIM GÜNDE >:c :DGünlük V: Uzun zamanlar sonrası sorulan ilk soru: Hiç acıyı tattın mı? Mob'lar daha da artmaya başlamıştı. Arkamdan da gelen iskelet sayısı ile...
  8. Cobainnn

technich launcher yardım

Sen haline şükret, benim kullanıcımı açmıyor bile, Verify sorunu var. >_<
  9. Cobainnn

Minecraft'ta Biyomlar (biomes) Ve Özellikleri

ARKADAŞLAR, Haddim değil ancak yeni biom'ları size göstermek isterim. Arkadaşımız Aradabir007'e katkı sağlamış olayım: Mesa: Kil kanyonu veya Disko dağları olarak bilinir. Bu biom, bolca farklı renklerde kerpiç bloklarından; vadiler ve tepeler bulunuyor. Çöl gibi, daha çok Dead Bush...
  10. Cobainnn

Minecraft Türkiye: Beni tanıyanlara ve diğerlerine şiirim.

Bir Minecraft Şiiri (Başlığı Müthiş :D) Başta bende eziktim, Diğerleri gibi hiçtim. Sorarlar nasıl iyileştim, Minecraft Türkiye sayesinde dedim. Etrafım sevenlerle doldu, Herkes bana soru soruyordu. Kendi kendime dedim; Nasıl mı oldu? Cevabım Minecraft Türkiye sayesinde oldu! Geniş çaplı...
  11. Cobainnn

Neredesin Enderman Şiirim. (sonsuz Aşkın Şiiri )(en Güzel Şiirlerimden)

FASAFADDAEGSDAXEAXAECSEACSEAXSDS xDDDDDD MÜTHİŞ OLMUŞ WOOHOO!
  12. Cobainnn

Herobrine [HİKAYE][UZUN]

Anladım, Videolarda gördüğüm "eğer Notch'un bir kız arkadaşı olursa" seçeneği gibi :D
  13. Cobainnn

Herobrine [HİKAYE][UZUN]

Müthiş :o Aslında her şey bi kabus muydu?
  14. Cobainnn

Minecraft Gizleri III.

Günlük IV. her şey yeniden başlıyor! Uzun bir konuşmanın ardından sonuç olarak tuzağa düşürüldüm. Beni Bedrock'un dibine [Hapishane] attılar. Ama elimdekileri almadılar salak, zaten Keep inventory var nasıl olsa. Aldım elime bir kazma, ettim içine Hapisanenin. Hyouton ve yanındaki neydi la.. Ha...