CloudCrafter kullanıcısının son içeriği

1. CloudCrafter

-[CloudCrafterTR]- [1.7.X] [1.8.X] |Tabelaench |Lag Yok|Dev Lapis|Daha Çok Özellik Var İP İçerde

parayla spawn mı alınıyomuş ilginçgüncel+++++güncel+++
  2. CloudCrafter

Türkiyede Ilk/CastleWars/EmekServer/EpicMinerNetwork/Hemen Oyna

güzel görünüyo fakat girmeyecem
  3. CloudCrafter

Minecraft EpicBoss Plugini [Yardım]

o baya uğraştırır :D
  4. CloudCrafter

Skinim Gözükmüyor!

1.7.9 ve üstü sürümlerde skin görünmüyo
  5. CloudCrafter

Serverlara Giremiyorum '' Gerçersiz Oturum''

senin çar preöium değilse premium sunuculara giremezsin
  6. CloudCrafter

Chest Shop Sorunu [Çözüldü]

alla halla daha önce hiç duymamıştım o bugu fakat size dikkat etmeniz için chest shop buglarını söyleyem 1 eski sürümlerinde b1e999999 yazınca sonsuz tem alabiliyonuz onu da yeni sürüm yükleyerek düzelteceniz 2 marketin adı neyse o adla oyuncu girerse market açınca sınırsız item alır o market...
  7. CloudCrafter

Faction Server Kurdum Fakat Oyuncular hiçbir Komut Kullanamıyor

bence hiç uğraşma tüm pluginleri sil internetten yeni bi plugin paketi indir sorun çözülür groupmanager i editlemek gerçekten çok zor ve sıkıcı hiç uğraşma
  8. CloudCrafter

Faction'a Yeni Başlayanlar.. [REHBER]

gerçekten güldüm eski faction serverlerin zevki kalmadı aslında benim de faction serverim var isterdim ki lapissiz yapayım fakat oyuncular lapissiz faction bilmediği için çıkıyolar :D
  9. CloudCrafter

Exp Farm Nasıl Yapılır | Yardım

bende yararlandım konudan :D
  10. CloudCrafter

EVET ARKADAŞLAR AXEMİ SWORDMU DAHA CABUK ZIRH KIRAR ?

kılıç daha çok hasar verir
  11. CloudCrafter

KingOfCraft Yani Faction.denince. biz Rezil Bir Server

haklısın kardeş benim de serverim vardı kapattım vipler bana küfretmişti içim bi tuhaf oldu milletin hakkına girdim diye şu an serveri açtım
  12. CloudCrafter

ThugLife.nitrado.net rezilliği !

aynen benim serverimede reklam attılar bende gittim serverlerine 5 kişi lag makinesi yaptık server lagdan çöktü senin de intikamını aldım benim serverinde kardeş
  13. CloudCrafter

-[CloudCrafterTR]- [1.7.X] [1.8.X] |Tabelaench |Lag Yok|Dev Lapis|Daha Çok Özellik Var İP İçerde

güncel+++güncel+++adadssadasdgüncel+++ afferin çok uğraşmışsın bunları bulmak için server başka serverlere benzeyebilir bu benle alakalıbi olay değil bide serverin yeni spawnını bilmiyosun gir bak servere o spawn eski serverin spawnıydı çok aramışın sanki bunları bulunca y..... kazandın asabımı...
  14. CloudCrafter

{HUB} [MasterGamerNW] {1.7.2} -=-FACTION/SKYBLOCK/SURVIVAL/PVP-=-

server fena değil ama kardeş server tanıtımında hep vip fiyatı ucuz demişin oyuncu vip almayı düşünmüyoki oyuncu kalite istiyo emek istiyo eğlence istiyo yani insanın gözünün önüne vip ucuz diye koymak anlamsız oyuncu servere vip ucuz diye girmezki önce girdiğinde builderliğe ve oyuncu sayısına...