Cihankantarcı kullanıcısının son içeriği

1. C

Builder,rehber,reklamcı alımı.

Minecraft Serveri 1 Haftaya Açılıyor! Evet Arkadaşlar 1,2 Hafta İçinde Minecraft Serverimiz Açılıyor. Alım Var mı? Tabikide Alım Olacak 1 Adet Builder,Rehber ve Reklamcı Alımı Yapacağız, Şuanda 1 Adet Builderimiz Var Fakat Süreci Hızlandırmak Adına 1 Adet Daha Almaya Karar Verdik. Nasıl...
  2. C

Caoscraft.minecraft.to SÜPER 1..7.2 Facetion Server 7/24

Caoscraft.minecraft.to SÜPER 1..7.2 Facetion Server 7/24
  3. C

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız:Cihankantarcı *Sadece Gerçek Adınız:Cihan *Yaşınız:15 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz:Çıktı Çıkalı *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz:Azelza,MuratAbi,Fare Düşmanı,Le Hamam,Burak Oyunda,BfChickenGamers daha çok var *Modlu Mc...
  4. C

Sunucusu için run.bat dosyası arayanlar içeri !

sistem belirtilen yolu bulamadı diyor nasıl yapacağım
  5. C

AxiTR 2014 Plugin Paketi

sürümü kaç yani 1.7.4 mü
  6. C

Yardim Edin Minecrfti Yeni Indirdim Mods Klasörü Yok Actim Ama Modlari Atiyorum Calışmıyorrrr

ne yanlışı minecraft destek bana destek olun diye tamam ben terbiyeliyim
  7. C

Yardim Edin Minecrfti Yeni Indirdim Mods Klasörü Yok Actim Ama Modlari Atiyorum Calışmıyorrrr

ha aga ben sorunu buldum minecrftim orginal değil orginal minecrfti nasil nasil indiricem
  8. C

al işte nasil acilmamaliydi salak rehber işte ne mal insansin sen açilmamaliydi açilmamaliydi
  9. C

f ama forge gerektirmeyen modlari mods klasöürne atıyorum yineden omuyor
  10. C

yok öle bir şey demiyor forge filan gerektirir diye hem forgeyi kurup minecrftı actıgımda dunyanı yüklemiyor galiba pc kaldirmiyor
  11. C

yok yha baska bi sitede http://********************/thaumcraft-1-5-1/#comment-9581
  12. C

abicim modlari var ama işte o modlari yüklediğim sitede mods klasörüne atman yeterlidir diyor.
  13. C

Forge vb.gibi programlar getektiren modlari yine indirdim forge vb gibi istenen programlarida indirdim olmuyorrrr
  14. C

Adventure Map [TÜRKÇE]

güzelmiş aga ama kısa yha ve kolay :D hakan sukur :ADSAD:
  15. C

Yardım Edin Benim Svme Enden Başkası Giremio

abicim arkiler giremiyor sadece ben girebiliyorum ve internet olmadıgındada girebilit-yom