charizma4129 kullanıcısının son içeriği

1. charizma4129

Serverinize Müzik Ekleme !

Nasıl kuLLANICAZ ?
  2. charizma4129

LOBİ De Muzik [İSTEK]

Arkadaşlar Girdigim Bi Serverde Lobide Şarkı Çalıyordu Örneğin Miley Cyrus Wrecking Ball Bunu Nasıl Yapabilirim Herhangi Gibi Bİ Muzik BloğU BUlunmuyo Lobide muzik caliyo
  3. charizma4129

SURVİVAL PLUGİN PAKETİ [İSTEK]

ARKADAŞLAR BİLDİĞİNİZ GÜZEL AÇIKSIZ BUGSUZ HATASIZ SURVİVAL PLUGİN PAKETİ VARMI Minecraft Türkiye VArdı sanırım ama bulamadım :(
  4. charizma4129

Minecraft Premium Üyelik Çekilişimiz Başladı!

KATILIYORUM :D1 Tane PRemiumu Bile Olmayan Ben :dsadsaç Ciddiyim 1TANE Vardı Çekilişten Kazandım Çaldılar :/(
  5. charizma4129

Arkadaşlar HUB Server Kurmak İstiyorum [YARDIM]

Arkadaşlar Başlıktada Belirttiğim Gibi HUB Server Kurmak Istıyorum Pek Hub A Benzemeycek Sadece Skyblock Ve Survival Kurmak İstiyorum Bunu Nasıl kurabilirim İlkönce Hamachide Herşeyi Kesinleştirip Sonra Güzel Bir Sunucuya Taşıyacağım Bu KOnu HAKKINDA BİLGİSİ OLAN MESAJ ATABILIRMI VEYA YORUM...
  6. charizma4129

Sonoyuncu Lobiye Aktarılıyorsunuz

Şuanda Bir Sorun Yok
  7. charizma4129

IRFN Abi Skype Şuanda Giremem Sİzle Mesajlarda Özel KOnussak Olurmu
  8. charizma4129

İrfan Abi Banlanma Felan Yoktu Servere Kimse Giremiyordu benden başakalarıda giremiyordu o gün Yaklasık 122 Kişi felan giremiyodu lobiye aktarılıyorsunuzda kalıyodu heralde temizlik vardı ?
  9. charizma4129

Coin İle Premium

Arkadaşlar Geçen gün sonoyuncu da birisini gördüm coin karşılığı premium verilir diyordu 29 coin var SKin değişen premium veren varmı aranızda ?
  10. charizma4129

akıllıminecraft kardeşi,m öyle olmuyor herkezde aynı sorun olmuş lobide bekliyolar lobiye gönderiliyorsunuz diyo ama göndermiyo
  11. charizma4129

neden böyle olduğu hakkında bi bilginiz varmı ?
  12. charizma4129

Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi son oyuncuya ismimi şifremi griiyorum lobiye gönderiliyorsunuz diyor 30 DK Beklesem ginede lobiye yollamıyor bunun sebebi ne olabillir ? Lütfen Arkadaşlar
  13. charizma4129

Minecraft Premium Dağıtıyorum (2)

Bende İstiyorum
  14. charizma4129

Arkadaşlar bir oyunun hesabıyla premium takas eden var mı?

bende dolu var kardeş 12 SAYFA HEDİYE VAR FULL ÖZEL DOLU İSTİYORSAN LİNK ATAYIM VİDEOLARI ? AL İNCELE SUANDA UZAS SETİM VAR KARDEŞİM VİDEO KOYDUM TAKAS ? SKİN DEĞİŞİYORMU MİNECRAFT
  15. charizma4129

https://www.facebook.com/photo.php?v=421108631348711&set=vb.100003487328508&type=2&theater

https://www.facebook.com/photo.php?v=421108631348711&set=vb.100003487328508&type=2&theater