cany30 kullanıcısının son içeriği

1. C

--> | AntikFaction.Rabisu.com | <-- 16GB Ram | Hub Oldu | Skyblock Eklendi!

Çok klasik bir sunucu ve kullandığınız pakette çok eski (ParsBT'dem bahsediyorum). Hiçbir farklılığınız yok. Maplerin çoğu alıntı.
  2. C

ZulaCraft > 1.7 / 1.8 > Editli Eşyalar! > TabelaEnch > Rütbe! > PvPMaden! > +10DA HERKESE V5 KAZMA!

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*- ====================== Yeni Güncelleme! ======================= -*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*- ==> Hile Koruması Eklendi...
  3. C

ZulaCraft > 1.7 / 1.8 > Editli Eşyalar! > TabelaEnch > Rütbe! > PvPMaden! > +10DA HERKESE V5 KAZMA!

Merhabalar. Sunucu daha henüz bitmedi. O yüzden küçük aksaklıklar olabilir. -*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*- ====================== Yeni Güncelleme! =======================...
  4. C

Pardon Unutmuşum :D. Hatırlattığın için teşekkür ederim.
  5. C

SUNUCU IP: mc.zulacraft.com SUNUCU IP2: zulacraft.nitrado.net BUKADAR KURAL AKLIMA GELDİ. AKLIMA GELDİKÇE EKLEYECEĞİM. PvPMadeni 1. DAHA FAZLASI SUNUCUDA!
  6. C

Bir çekiliş de benden :)

Katılıyorum. Skype:trcani
  7. C

ZulaSkyBlock > +10'da VIP Çekilişi! > ZCSB > Oduncu Sandığı > Madenci Sandığı > ZulaParası > 1.8

İşin configle alakası bile yok./is top yazınca ada leveli gösteriyor ve isim yazmıyor. Ada Leveli 600000 olanları gösteriyor. Ama sunucuda okadar levelli kişi yok :) güncel.
  8. C

|***********.Nitrado.Net| =1.7/1.8= (Yeni Gelenlere Verimlilik10 Kazma)-(EditMaden)-(CS-GO)(JetPack)

1) Konu Tasarımı Alıntı. AtarKolik Adlı Sunucu Tanıtımından... 2) AtarKoliğin Fotoğrafı Kullanılmış :( 3) @TRCollapse'nin Dediği Gibi... Lütfen Bunları Düzeltir Misiniz? Konu Tasarımınızı Lütfen Kendiniz Yaparmısınız
  9. C

ZulaSkyBlock > +10'da VIP Çekilişi! > ZCSB > Oduncu Sandığı > Madenci Sandığı > ZulaParası > 1.8

Öyle Yapmayı Düşünmedim Değil Ama 22 Levellik Adalara Sahip Oyuncularım Var. Şimdi Yeniden Yüklersem ve Adaları Giderse Ne Yaparım Bilmiyorum. Güncel.
  10. C

Sunucumuzda Sadece Spawn Alıntıdır. Başka Yerde Bulduysanız Söyleyebilirsiniz. /wild Bugunu Bize Söylediğiniz İçin Teşekkürler. Kaldırdık.
  11. C

Spawnımız internetten alınmıştır. whitelistten çıkarılmıştır. dediğinizi gözden geçirdim ve cezaların süresini biraz daha arttıracağız. Buyrun gelin :) Spawna çok takılmadık genelde diğer warplarla uğraşıcağız. aslında kendimizde yapabilirdik fakat spawna çok takılmadık. sadece spawnımız...
  12. C

Cevap için teşekkürler. Daha konu yeni fakat konu tasarımı düzenlenecek.
  13. C

Herkese Merhaba :) Ben cany30 Eskiden de açmış olduğum sunucu (ZulaCraft.Nitrado.Net) kapanmıştı. Factiondı ama artık değil :) Artık SkyBlock Olduk! Devamı İçin Konuyu Okumaya Devam Et... PaperSpigot 1.8.X Giriş Desteği 2 GB RAM 50 Kişilik Kapasiteye Sahiptir. Sunucumuz Rabisu...