Cankut kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım [Büyük Yardım] Ultra Modded Survival Açılmıyor.

Arkadaşım premiumum zaten pc 16 gb ram 64 bit bilgisayrın dili türkçe belki o yüzden sıkıntı olabilir
  2. C

Senin aklında bir çözüm var mı ?
  3. C

minecraft technic launcher sorunu bakmadan geçme

Bendede bu sorun var buna bir çözüm bulalım allah aşkına
  4. C

Bende premiumum fakat bende açamıyorum launcherda playe basıyorum yükleniyor biraz sonra sanki açılcakmış gibi oluyo ve launchera gerı donuyo
  5. C

[Aranıyor !] Benimle Oynayacak Birisi :)

Technic li sunucu kurabilir misin ?
  6. C

Family Kuracağız Gelecekler Varsa Baksın Lütfen :)

ekledim yaş 18 server kurmayı biliyosan ultra survival tekkit fln oynarız?
  7. C

Technic oynayacak arkadaş

https://forum.gamer.com.tr/konu/technic-ultra-modded-survival.197807/ şu sıkıntıma bir sorun bulursan ultra-modded oynarız. captainsparklezi izledim 15 bolum şimdiden çok begendim bayaga eğlenceli ve çeşitli birşeye benziyor.
  8. C

Benimle oynıcak hamachili yaş farketmez Video da çekeriz :)

Yaş 18. Serveri sen kurabilirsen tekkit lite veya benzer bir mod oynayalım ?
  9. C

Technic oynayacak arkadaş

Merhaba arkadaşlar başlıktanda anlaşıldığı gibi technic oynayacak arkadaş arıyorum.Premiumum, hexxit veya sorunu çözersem ultra survival fln oynayabiliriz. Adım:Cankut Yaşım: 18 Mikrofon: logitech g35ın mikrofonu Server kurmayı bilmiyorum oynamak ısteyen arkadaşlar alttan yazarsa sevinirim yaşı...
  10. C

Technic/Ultra Modded-Survival

Merhaba arkadaslar forumda baktıgımda yardımcı olucak ir konu göremediğim için bu konuyu açıyorum. Ben premium olarak oynuyorum ve dolayısıyla technicim orjinal.Geçenlerde gördüğüm Ultra Modded-Survival adlı mod paketini yüklemeyi denedim çoğu şey yüklendikten sonra playe tıkladıgımda son patchı...
  11. C

FTB Unleashed Mıssıng Texture

arkadaşlar yenı gelen update ile bunu yazdıgımızda oyun acıılmıyo yenisi var mı ?
  12. C

FTB 'yi iyi oynayan arkadaşlar size sorum olacak

azelzanınkilerden ana hatları anladım ama çoğunlugunu deneyerek buldum öbür türlü bak yap keyif vermezdi çünkü
  13. C

FTB Unleashed Mıssıng Texture

Bu sorun bendede var arakadaşlar nasıl cozcem ?
  14. C

Bana Modu Söyle Sana Linkini Söyleyeyim

biryerde too many ıtemsla not enough ıtems birlikte kullanılırsa çakısır dıyodu (bende tmı var su an) bide bi mod var adını hatırlamıorum su an AzElZa kullanıyodu sandıktaıtemlerı sıraya dızıodu yan yana alt alta sen secebılıyosun o moddan lazımbu arada 1.5.2 için somnia mod lazım
  15. C

Bana Modu Söyle Sana Linkini Söyleyeyim

not enough items ın en güncel sürümünün ve industry ve buildgin craftın en guncel surumunu istiyorum( bu iki mod icin baska ne yuklemem gerektıgını soylersen cok mutlu olurum( ve (mo creatures lazım bendeki mınecraft crash hatası verıyo)