CanBerka kullanıcısının son içeriği

1. CanBerka

Alımlar Bitti BİTTİ

BİTTİ
  2. CanBerka

acil yardım

Merhaba, Bana Discord'dan ulaşa bilirsin. Can Berka#2702
  3. CanBerka

Craft Pixels YouTuber alım sende içeri gel eyer youtuber değilsen bu güzel güncellemeleri kaçırma

Kardeşim napcan biz yaptık eyer sunucu ya gelmek istemiyorsan geleme sana zorla gel diyen yok
  4. CanBerka

Craft Pixels YouTuber alım sende içeri gel eyer youtuber değilsen bu güzel güncellemeleri kaçırma

Merhaba, ben Can Craft Pixels sunucumuz daha yeni açıldı ve yetkili ekibimiz çok güzel çalışıyor sunucumuz hub sunucu dur şu anda SkyBlock aktif idir yakında bedwars, skywars, survival aktif olacak sende o eğlenceyi kaçırma.... ===Sunucu Yetkilileri=== - 2 Yönetici - 2 Admin - 7 Moderatör - 1...
  5. CanBerka

Minecraft Sunucusunda yetkili olmak istiyorum bilgim çok gel içeri

Ben Can 17 yaşındayım minecraft oynarım 2,5 sene kodlama yaparım ilk önce plugin ve skript kodlama ya başladım sonra javascript sonra da html, php, c# kodlarım ve canım sıkılınca kodlama yapan ilk insan benim herhalde :D çok akitf kalırım hayatı severim çok küfür etmem kısaca böyle...
  6. CanBerka

Haron Network Yardımcı alım

Haron Network Yardımcı alım başvuruları Haron Network sunucusu için 5 adet Yardımcı alınacaktır. Başvurular Seçilmem diye başvurmamazlık yapmayın! için:HARON NETWORK Yardımcı alım Discord sunucumuz'da olmak zorunlu. **********/G5g2NhTkfG Eyer olmazsa CanBerka#2702 istek atın.
  7. CanBerka

[1.8-1.16 Faction]RoceCraft Yetkili Alımı | Oyna.RoceCraft.Net

adınımı değiştin ? bana direk ata bilirsin CanBerka#2702
  8. CanBerka

[1.8-1.16 Faction]RoceCraft Yetkili Alımı | Oyna.RoceCraft.Net

Bana da ark isteği at CanBerka#2702
  9. CanBerka

Minecraft sunucumuza mimar aranıyor

Evet DC adımı değiştim buyrun By CanBerka#2702
  10. CanBerka

Minecraft sunucumuza mimar aranıyor

Merhaba Broken Craft halkı minecraft sunucumuza mimar alımı başladı. Bakıyorumki bazı sunucular da mimar alımı yaş sınırı 14 veya 16 filan ama 12 yaşında bile çok iyi mimarlar vardır bu sunucuda ise mimar alımı 11 yaş üstü olanlar katıla biliyor =====BİLGİ===== 1- Sunucumuz Hub sunucudur 4...
  11. CanBerka

Alımlar Bitti Minecraft sunucumuz için bir Yetkili aranıyor

BİTİİİ
  12. CanBerka

Skyblcok Sevenler Faction Sevenler Faction Sevenler Gelsin Yepyeni Güncellemesi ile karşınızda...

Skyblcok Sevenler Faction Sevenler Faction Sevenler Gelsin Yepyeni Güncellemesi ile karşınızda. ====Sunucu Bilgileri==== 1- Sunucu ip : play.reisnetwork.tk 2- Discord Sunucumuz : https://**********/beVacrQ eyer bu olmazsa **********/beVacrQ 3- Site : (Sitemiz daha hazır değil yakında hazır...