Can_Snow kullanıcısının son içeriği

1. Can_Snow

Bilgisayar Şifresini Unutmamak için(?

Lan sanki arşiv yapıyorsunuz ha tek yaptığınız şey açıp facebook lol dota cs cod bf mc oynamaktan başka hiçbir şey değil
  2. Can_Snow

Üsteki Üyeyi Yaşamdan Soğutuyoruz...

Buda geçicek merak etme.. Al yaşamdan soğu
  3. Can_Snow

<3 selam süpürge

<3 selam süpürge
  4. Can_Snow

Ah o tatlı su müslümanlar :) Muhammedin cehennem korkusuyla ve cennet vaatleriyle yaşayan tatlı...

Ah o tatlı su müslümanlar :) Muhammedin cehennem korkusuyla ve cennet vaatleriyle yaşayan tatlı sucular :))) keşke olmasalar hani .ss
  5. Can_Snow

Bir anlığına gerçek olduğunu düşünün?

Yalnız ben öncedende eklediğim gibi sizden bahsediyorum kendimden değil her insan aynı değildir o yüzden lütfen şunu yapın bunu yapmayın gibi yorumları bırakın lütfen ben sadece bir öneri yapıyorum emir vermiyorum :) Yalnızlığın verdiği tatminliği kimse veremez Bu insanlar ne anlasın :) boşuna...
  6. Can_Snow

Bugün ne giysemmm .s.ssss işteğ benğm stiliğm .ss bu tağrz biniğmm .ss

Çok güzelsiniz neria hanım tanışalımmı :) kayınvalideyide getirin onuda araya katarız :)
  7. Can_Snow

[YARDIM ACİL İÇERİ GİR]

Eğer orijinal launcherın yoksa çok sıkıntı çekersin zaten çoğu oyunda.. neyse yardım konusuna gelicek olursak kısaca yapabileceklerini anlatıyım öncelikle minecraft denetim masasından kaldırıp üstüne appdata ve roamingden tamamen silmen lazım sonra driverlarını updatelemen lazım (format atarken...
  8. Can_Snow

Bir anlığına gerçek olduğunu düşünün?

Ben elde etmekten bahsetmiyorumki :D Elde ettiğin bir hayal.. hayal olmaktan çıkar.. ve o anlığına tatmin olursun sonra günler geçer.. hevesin azalır sıkılırsın sebepsizce.. hayaller hayal kalsın biz onları düşünelim en iyisi :)
  9. Can_Snow

Rusya: Jetlerimiz Ekmek Almaya Gidiyordu

hala gülüyoruğm :yıkıl: ayrıca o ne biçim pp :d ilk gördüğümde halının kenarlarındaki püskül sandım :d
  10. Can_Snow

Bugün ne giysemmm .s.ssss işteğ benğm stiliğm .ss bu tağrz biniğmm .ss

Başlıktanda anladığınız üzere Eğer cesur yiğitlerimiz varsa hani varsa... atsınlar diyorum fotolarını nasiplenek azcık :) kaslı kaslı cibili cibili ğsdfhüdspgüweofüeoqüfoewüğ korkanlarda bi yorum bıraksınlar hani .s (bu başlığı gören tüm kız üyeler doluşuyor eminim o_O ne var bu tv...
  11. Can_Snow

uf ya sussana sen ne çk konuşuysn ya tamam!.

uf ya sussana sen ne çk konuşuysn ya tamam!.
  12. Can_Snow

Vay beh

o kasetlerde 100-200 tane oyun var diyorlardı ama meğersem 10-15 tane varmış hepsi birbirinin tekrarıymış -_-
  13. Can_Snow

[>>] Walt Disney İlimunati [<<]

Her sibluminal mesajı arkandan uydurma elementlerle illuminatiye bağlama istersen? o örgüt öleli 300-400 yıl oluyor hala neyin kafasıdır bu? artık cahiller önüne gelen tüm komplo teorilerine inanmaya başlıyor.. ha bana sorarsan kendimi şeytancığıma emanet ediyorum derim B)
  14. Can_Snow

tamam değil işte anlamıyosuğn beniğğğ ufff slk .s

tamam değil işte anlamıyosuğn beniğğğ ufff slk .s