cagdas266 kullanıcısının son içeriği

1. C

Arkadaşlar Minecraft'ta ''Mod Tanıtımı'' serisi çekiyorum. Lütfen bir bakın.

Arkadaşlar ben Çağdaş. En yakın ve en sevdiğim arkadaşım olan Kayra ile bir kanal açtık. Kanalımızın adı '' Bir Şişe Su ''. İsmi biraz saçma diyecekceksiniz ama bence bilmem ne oynuyor ya da bilmem ne gaming'den iyi bence. Bu kanalda Minecraft ağırlıklı olarak oyun videoları çekiyoruz. Daha yeni...
  2. C

Kale Yapıcam Hızlı Yapmam Için Hangi Programı Kullanabilirim

Single Player Commands modunu kullan. Umut kardeşimin dediği gibi içinde World Edit'te var. Biraz karmaşık bir şey ama internette rehberleri var hemen öğrenebilirsin :)
  3. C

Mod Pack Istiyommmm Lütfen???10 Mctl Için Yapın?

Kardeşim benim yaptığım bir mod paketi var. Azelza Gaming'in bütün modları var. Hatta kullandığı texture pack bile var. Bu mod paketim 1.4.7 ; 1.5.1'e henüz istediğim modlar çıkmadığı için hazırlamadım. BİLGİ LİNKİ: https://forum.gamer.com.tr/threads/Çağdaşın-mod-paketi-çmp.85058/ İNDİRME LİNKİ...
  4. C

Çağdaş'ın Mod Paketi (çmp)

Arkadaşlar; ben Minecraft'ta mod paketi yapıyorum. Mod paketim henüz 1.4.7 çünkü 1.5.1'e istediğim modlar çıkmadı :( Ama eğer beğenirseniz, eksik olsada 1.5.1 yaparım sizin için :) İlk mod paketim olduğu için adını ÇMP v1 koydum. Bu arada adım Çağdaş olduğu için adını ÇMP koydum. ÇMP'nin uzun...
  5. C

Mob arena plugini biliyormusun ?

Mob arena plugini biliyormusun ?
  6. C

Hamachi ağı: VasHere Şifre: 123 Buradan bana ulaşabilirsin. (Ben WithMeCraft'ın Kurucusuyum) Sw...

Hamachi ağı: VasHere Şifre: 123 Buradan bana ulaşabilirsin. (Ben WithMeCraft'ın Kurucusuyum) Sw çalışması yapılırken sana mesaj atarım. Bu arada aramıza hoşgeldin. Tabii ki moderatör olarak :)
  7. C

Withmecraft ! Survival Server

WithMeCraft'a; Moderatör, Builder ve VIP alımı vardır. Özellikle pluginler hakkında iyi bilgisi olan birisi lazım. Örneğin; Mob Arena, World Edit, World Guard vb. Başvurmak İçin:Ad Soyad: Minecraft Kullanıcı Adı: Minecraft Hakkında Bilgisi: Oturduğu Şehir: Yaş: (En Az 12) NOT: Server...