cabal helix kullanıcısının son içeriği

1. C

Minecraft premiumum gitmiş acil bakın

karde e-postayla giriyom yuakrda e-postam yazıyor onun yerine nickim yazması gerekiyordu oyunda deneyncepremium olarak gözkmüyorum
  2. C

olmuyo giremiyom
  3. C

siteden girş yapınca nickim yazıyodu dün girdim eposta yazıyor
  4. C

nasıl hacklemişler ?
  5. C

hesabımdaki premium gitmiş kardeş
  6. C

kardeş ben 2 ay önce premium almıstım gift code olarak dün düzgünce pre vardı bugun gitmiş premiumum isim olarak hesap duruyor ama msnyle girdimde premium olarak gözükmüorum
  7. C

ben 1-2 ay gecti premium lmıstım gift code li bugun girdigmde premium gitmiş msn degiştirmstm yenden girip eski msn yaptım premiumum nasıl geri alabilirim ?
  8. C

Minecraft Hexxit mod oynuyoruz bölüm 1

Evet beyler cektigimiz minecratf hexxit modunda ilk bölümümüz subscriber ve like'lerseniz daha cok bölümleri gelir şimdiden teşekkürler
  9. C

Youtube channel yardımcı aranıyor !! 400 abone !!

kardeş özelden ver sen ben ekliyim olur ?
  10. C

Youtube channel yardımcı aranıyor !! 400 abone !!

Ad: Serkan Soyad: Dönmez Yaş: 15 (ses ince) Mod bilginiz: (Hexxit tekkit vb) hexxit Bilgisayarın sistemi: (ram vb şeyler) 2gb ram fln win7 Skype: KekoAkanze siyah resim var
  11. C

Süper Bukkit Survival Server Koss Hamachli 25.144.48.21

Süper Bukkit Survival Server Koss Hamachli 25.144.48.21 Serverdeki yetkililer Kurucu : VForVendetta Admin : Alım Var Süper Moderatör : Alım Var Moderatör : Alım Var Rehber : Lavister Builder : Alim Var Server İP 25.144.48.21'Dir Hepinizi Bekleriz :) Hamachi AĞ'Lari VF-Sunucu-1 VF-Sunucu-2...
  12. C

Süper Bukkit Survival Server Koss Hamachli 25.144.48.21

Süper Bukkit Survival Server Koss Hamachli 25.144.48.21 Serverdeki yetkililer Kurucu : VForVendetta Admin : Alım Var Süper Moderatör : Alım Var Moderatör : Alım Var Rehber : Lavister Builder : Alim Var Server İP 25.144.48.21'Dir Hepinizi Bekleriz :) Hamachi AĞ'Lari VF-Sunucu-1 VF-Sunucu-2...
  13. C

Klasik Survival Vf-sunucu Hamachli 25.144.48.21 Kossss Süper Server

Server Acılmıstır girin ip 25.144.48.21
  14. C

Klasik Survival Vf-sunucu Hamachli 25.144.48.21 Kosss Süper Server

Server Acılmıstır girin ip 25.144.48.21