byfrodo kullanıcısının son içeriği

1. byfrodo

JusticeWhip - Sade Hub Spawn - İlk Deneme

eline sağlık güzel olmuş
  2. byfrodo

bir kaç çalışmam

1 saat civarında dükkanda olunca rahatta yapamıyoruz krdeşm ikidebir kalkmamız gerekiyor müşteriler için :))
  3. byfrodo

Apartman [1.5.2]

bence cam sayısı idare eder ama resimleri sabahları veya ışıklandırarak koyarsan daha güzel olur diye düşünüyorum
  4. byfrodo

Modern Evimsi Şey [Yardım Ve Tavsiyelerinizi Bekliyorum]

arkadaşlarımın yorumlarına katılıyorum yapılarında detaya biraz daha dikkat edersen ve özellikle pencereler ve peyzaj konusunda çalışırsan daha güzel şeyler yapıcağına eminim dostum
  5. byfrodo

bazuka ve oklarıyla savaşçı bir ROBOT...

krdeşim güzel çalışma hoşuma gitti de bir şey sormak istiyorum madem 10 dk da bu kadar güzel şeyler yapıyorsun da neden daha fazla uğraşıp daha güzel şeyler yapmıyorsunuz çözemedim :D
  6. byfrodo

SU KEMERİ

daha büyük olabilirdi ve bence biraz daha ayrıntılı yapabilirdin gened emeğe saygı eline sağlık
  7. byfrodo

Cathedral .

çok iyi seviyorum böyle yapıları :D cami,kilise,kadedral felan :D
  8. byfrodo

müzemsi saray :D(BİTTİ)

okey texture packi değiştiriyorum yoğun istek üzerine :=)
  9. byfrodo

İlk haritam bitti !

nasıl ne alaka bilader kafan basmıyormu senin lan belki bn villayla apartmanın yan yana olmasını seviyorum sanane lan git başkasının yorumuna alıntı yap kimlerle uğraşıyoruz yaw
  10. byfrodo

İlk haritam bitti !

Saeko-tr bom fikrim benim görüşüm bahaneyle ne alakasi var yyorum yapmak için yorum yapmayın...!
  11. byfrodo

Modern Otel and Home | Feronia

otel gayet hoş olmuş beğendim bahçe yapabilirsin havuz felan geliştirebilir ama gerçekten iyi olmuş bnde bu aralar modern mimariye ye yönelip bir şehir yapmayı planlıyorum bakıcaz
  12. byfrodo

Minecraft War Ship - Minecraft Savaş Gemisi

çok iyi olmuş kutlarım
  13. byfrodo

Sarayın save dosyası :D

oky önerini uygulayacağım
  14. byfrodo

İlk haritam bitti !

aynen bncede olmadı bukkit bir şey kurarız daha kolay olur
  15. byfrodo

İlk haritam bitti !

harika olmuş ynlız biraz daha dikkatli baktığım zaman beni tek rahatsz eden şey evlerin birbirinie çok benzemesi ama bu sadece ufak bir ksur yani moralini bozma iyisin :D istersen bi ara beraber birşeyler yapaız