burakrun123 kullanıcısının son içeriği

1. B

Minecraft Yetkililerin Renkli yazması

o tam olarak nerede bulunuyor ?
  2. B

Minecraft Yetkililerin Renkli yazması

Uzatmadan hemen konuya gireceğim başlıktaki gibi renkli yazma derken kod yazarak değilde adminler vs. renkli yazıyor ama kodla değil otomatik renkli gidiyor yazılar o nerden ayarlanıyor lütfen bilen yorum atsın !
  3. B

PLOTME SORUNU !!!!!!

an internal error occurred while attempting to perform this command arkadaşlar bu hatayı alıyorum plotme pluginini kullanamıyoruz ne yapmam gerek acill yardımalrınızı bekliyorum !!!
  4. B

Minecraft Hardcore dünyayı kurtarmak

Doğamıom la :D
  5. B

Minecraft Hardcore dünyayı kurtarmak

Öldünde itemlerin mi gitti ??
  6. B

minecraftta hiçbir servere girmiyor

Selam arkadaşlar hemen konuya giriyim::: Windows 8 e geçicektim geçmeden önce flash a attım sw savelerini win 8 e geçince çıkarttım saveleri oyuna girdim sw açtım kimse serverime giremiyo nede ben onların sw sine girebiliyorum Lütfen YARDIM !
  7. B

HD|Minecraft|

Bu shader mod la acayip güzel görünüyo evler
  8. B

Arkadaşlar Lütfen Yardım Edin !!!!

evet bi kaç yeni plugin ekledim ondan sonra olmaya basladı eskiden yoktu
  9. B

Hayır adam pluginer ama opluk verdim
  10. B

gamemode 0 saten :/
  11. B

Arkadaşlar şimdi benim bukkit serverim var ve ws atcaz işte sonra serverdeki pluginer /gamemode 0 yapıyo kendisini sonra ona vuruyoruz vurulmuyo sanki gamemode de hatta ben ona /gamemode 0 (isim) yaptım yazdım ismini gamemode 0 ama hiç bişi olmuyo üstünde hiç bi itemde yok acaba pluginden...
  12. B

Herkesin yapamadıgı Bukkit serverdeki online-mode sorunu !

Bazı bilgisayarlarda evet ama çoğu bilgisayarda onu false yapsanda aynı hatayı verıyor bu videoda adam ne false nede true yazıyor
  13. B

Herkesin yapamadıgı Bukkit serverdeki online-mode sorunu !

Beyler nerdeyse herkes bu sorunu yaşıyo asıl çözümü burda ben denedim oldu sizde deneyin :