burak520 kullanıcısının son içeriği

1. burak520

[AKTİF] ColereMC Faction Sunucusu | Zindanlar | Kaliteli Mimariler | Lapis | mc.coleremc.com

allah aşkına güldürmeyin beni size ne oldu çok güzel bi sunucunuz vardı adam size paramı verdi yoksa sizin yan çarınızmı bilmiyorum ama yazık ettiniz servere
  2. burak520

[AKTİF] ColereMC Faction Sunucusu | Zindanlar | Kaliteli Mimariler | Lapis | mc.coleremc.com

asbeme kim op mu ne o adam ban atıyo kafasınaa göre godmode var kesemiyoz yanındaki klan adamlarını koruyo godmode ile ?
  3. burak520

/_-*-_\ HardSurvival Geri Dönüyor /_-*-_\ >> 1.7.∞ > Ipeksi Spawner > Sanal Market > Timber >>

Güncelllllllll++++++++Güncellllllll++++++Spawn Eklendi +Köylü Takas Eklendi +Para Kasma Tarıma DayandıGüncellll
  4. burak520

HayatCraft \ Parkur \ Survival \60Kişilik \ MiniGames \ Kit PvP \ SkyBlock

Kısa Lag Sorunları Giderildi Diğer Tüm Sorunlar Bu Günlerde Giderilecek... Güncel+
  5. burak520

ÇILGIN TÜRKLER [1.7.X] Factions/ PvP/ Repair/Lapis/Kafa Düşürme/Arsalarda Fly/Villalar

o bugu hala kapatamamışsınız ve ben bug yüzünden ban yemedim dinlemediniz bile o bugu ben söyliyene kadar yada servere reset atana kadar bulamazsınız.
  6. burak520

Beyler Bu sorunu çözmeye çalışıyoruz en kısa zamanda herkes girebilecek @bendeseni18 sana bu sorunu diyodum knk Güncel +
  7. burak520

ÇILGIN TÜRKLER [1.7.X] Factions/ PvP/ Repair/Lapis/Kafa Düşürme/Arsalarda Fly/Villalar

ben böyle bişi görmedim adam vip diye sözü dinleniyo zaten miralas mı ne yetkili ama hiçbirşey bildiği yok server bug dolu durduk yere ban yedim !
  8. burak520

Güncel+ Sunucu Çok Güzel Herkese Tavsiye Ederim
  9. burak520

HardFactionCraft / Eğlenceli / Lapisli / Alım Var / Süper Map / BU Fırsat Kaçmaz /

BEyler sw süper tavsiye edeirm zoru sevenler için çok iyi bi server #Res
  10. burak520

HardFactionCraft / Eğlenceli / Lapisli / Alım Var / Süper Map / BU Fırsat Kaçmaz /

la ben burak520 banımıaaç kimseue item vermedim konuşmam lazım senle acill