buğrasimsek kullanıcısının son içeriği

1. buğrasimsek

Bu Modlar Çakışıyor Yardım

id çakışması labilir
  2. buğrasimsek

Minecraft Sürüm Düşürme Veya Yükseltme

umarım çalışır sabah kaç tane denedim olmadı minecraftın yok minecraft indir diyo ama benim minecraftım var inşallah bu çalışır emeği geçen herkese teşekkürler^_^
  3. buğrasimsek

Minecraft'ım Mod Yükleyince Çöküyor Lütfen Yardım :(:(:(

forge zaten kullanıyorum meta inf ide zaten silmiştim :tüy::odun::log^::jambon::kbiftek::creeper::notch::domuz::koyun::iskelet::örümcek::zombi::ecehver::çerçeve::epantolon::apantolon:dpantolon::lav::demir:
  4. buğrasimsek

Minecraft'ım Mod Yükleyince Çöküyor Lütfen Yardım :(:(:(

evet bendede oluyor mesela ben flans mod indirdim sonra uçağı kullanmak için yere çarptırdığımda oyun takılıyor bir kaç saniye sonra minecraft çöktü diyor
  5. buğrasimsek

fml takıldı yardım pls

neyse gerek kalmadı güncelledim kadlığı yerden de devam etti (elinde silah varken) konu kilit
  6. buğrasimsek

Minecraft hakkında sıkıntısı olan yorum atsın 10 dk sonra çözüm!!!!

neyse gerek kalmadı güncelleyince geçti kaldığı yerdende devam etti
  7. buğrasimsek

Arkadşlar Korkumu Yenemiyorum Lütfen Bakın

bu sorunu tek yaşayan o olmayabiliri başkaları da o sorunu yaşayabilir ilaa konu açcak diye bir şey yok konulara da bakabilir :sinirli:
  8. buğrasimsek

fml takıldı yardım pls

tmm da konuyu tek sen biliyorsun_______________________________________________________________________________________________deneyeceğim----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- sildim ama tekrar kurmadım jar...
  9. buğrasimsek

Minecraft Anlamsız kasma sorunu ( JAVA )

tmm bi dk http://www.tamindir.com/game-booster/ indire tıkla inen tamindir şeysinin yüklenmesini bekle tıkla kur öyle
  10. buğrasimsek

önce indir game booster i sonra aç içinde bikaçtane oyun olacak oyun kutusunda (ilk açtığında oraya gidiyor)olmayadabilir sen minecraft ınkısayolunu sürükleyerek oyun kutusuna at sonra minecraft a tıkla güçlendir ve başlat a tıkla (altta) bitti
  11. buğrasimsek

Minecraft hakkında sıkıntısı olan yorum atsın 10 dk sonra çözüm!!!!

konuma bakarmısınız pls https://forum.gamer.com.tr/threads/fml-takıldı-yardım-pls.126162/
  12. buğrasimsek

game booster 3 kullan kasmaları azaltıyor garafik ayarlarından gerçekçi yerine hız lı yap ve optifine kullan
  13. buğrasimsek

Windows Tarafından Bulunamıyor Hatası

dosyanın ismini değiştirmiş olabilirsin