bruno0170 kullanıcısının son içeriği

1. bruno0170

Eski Faction Oyuncuları Eski Günleri Özlediyseniz GELİN

Hiçmi ümit yok abi :( deniyeceğim ya tutar belki destek çıkarsanız sevinirim bu konuya IP vericem Skype verebilirmisin skype verirmisin bro Kardeşim lapissiz bir serverde oyuncuyu eğlendirmek için ne eklenebilir tavsiyelerini bekliyorum Sence bi değişiklik yapsam tutmazmı aklında bir şey...
  2. bruno0170

Eski oyuncular bilir lapissiz emek faction serverlerini insan demirden zırh vs. yapınca sevinirdi şimdi p4 olmiyan adam yok bunun neresi eğlence anlamıyorum yoksa bendemi sıkıntı var? bir faction serverde isim vermek istemiyorum even 64 dia block vs. eskiden faction serverler daha eğlenceliydi...
  3. bruno0170

Eski oyuncular bilir lapissiz emek faction serverlerini insan demirden zırh vs. yapınca sevinirdi şimdi p4 olmiyan adam yok bunun neresi eğlence anlamıyorum yoksa bendemi sıkıntı var? bir faction serverde isim vermek istemiyorum even 64 dia block vs. eskiden faction serverler daha eğlenceliydi...
  4. bruno0170

TnTCraft Builder alımı*Alınma şansınız %90

evet arkadaşlr birkaç buildere ihtiyacım var foruma fazla giremedigimden skype ekleseniz yeter skype:kurtadammg2
  5. bruno0170

TnTCraft Builderlerini arıyor

TnTCraft olarak builderimiz eksik diğer alanlardada açığımız var ben Sizi Builder Olarak Başlatmak için teste sokacağım eğer testi geçerseniz builder olarak başlayacaksınız ve ilerde admine kadar yüksele bilirsiniz bi öte yandan rehber içinde alımımız var rehber olmak isteyen arkadaşlarımızda...