BrosherTomb kullanıcısının son içeriği

1. BrosherTomb

RealSurvival | Emek Server | SanalMarket | KoyluTicaret | Etkinlik || 1.7 - 1.8 || Mc.RealNW.Net

Reklam Alıntı Değil :) Faction Konumun Reklamını Survivala Uyarladımİlk Günden +20 Onlineye Ulaştık Hepinize TeşekkürlerRealSurvival <3 [GUNCEL]
  2. BrosherTomb

Portsuz giriş acil xx.xxcraft.com gibi

Skypeden Ekle: Cetin4144 Bu Arada Hosting Ne ? Axitrmi Kullanıyorsun Nitradomu ?
  3. BrosherTomb

RealSurvival | Emek Server | SanalMarket | KoyluTicaret | Etkinlik || 1.7 - 1.8 || Mc.RealNW.Net

Sunucu Özellikleri IP : Mc.RealNW.net IP FACTION : Play.RealNW.net [FACTION] Version : 1.7 - 1.8 6GB Ram Türkiye Lokasyonu 34 Kişilik Kapasitesi [Arttırıldı] Sunucumuzda Nasıl Para Kasılır ? Merhaba Arkadaşlar, Serverimize İlk Girdiğinizde Paraya İhtiyacınız Olucaktır Bundan Ötürü...
  4. BrosherTomb

Bi Bakarmısınız Acil Sunucunun Tek Eksiği

Eed Bütün Oyuncularda Wait Komutunu Ekle Derken Çünkü Pek Anlamıyorum Skriptten
  5. BrosherTomb

Bi Bakarmısınız Acil Sunucunun Tek Eksiği

command /teamariyorum: permission: team.bul permission message: &cYetkin yok. trigger: broadcast "&8[&eRS&8] &eTeam Ariyorum Beni Alan Varmi ? &aBen %player%" Bu Komutun 5DK Da Bir Girilmesini İstiyorum
  6. BrosherTomb

GlobalMarket [SanalMarket] Türkçesi Lazım !!!

Gerek Kalmadı Skriptle Türkçeleştirdim
  7. BrosherTomb

[ACIL] Komut Bağlama

[TAB] ? Tamam ayarladım
  8. BrosherTomb

[ACIL] Komut Bağlama

Arkadaşlar Mesela Skriptte /realmarket Komutu Yazınca /market listings Komutunu Girmiş Olucaksınız Yaparmısınız ?
  9. BrosherTomb

Yooo 1.7 Sürümleride Var
  10. BrosherTomb

Beyler Bu Pluginin Türkçesine Sahip Olan Varmı Atsın ?