Brkay kullanıcısının son içeriği

1. Brkay

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız: Brkay *Sadece Gerçek Adınız: Berkay *Yaşınız: 15 (Üyeliğim, 1991 (23 yaşında) gözüküyor. Kayıt sırasında kullandığım tarayıcının azizliğine uğradım :) ) *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 3 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Murat Abi GF...
  2. Brkay

Survival Ada Seed

Herkesle paylaşmıyorum.
  3. Brkay

Survival Ada Seed

İkisi de var?
  4. Brkay

asd

Milletin işi gücü yok,başkasına premium hesap mı vericek?
  5. Brkay

Survival Ada Seed

Stronghold'u bulmak için diyorsanız kırmızı ile işaretli yeri,aşağıya doğru kazın.
  6. Brkay

Skrill Code'yi Nereye Yazıcam?

Herkese merhaba.Minecraft Premium aldım.Telefonuma "Your Skrill verification code is [KOD]" diye bir mesaj geldi.(Onaylama kodunuz .....) Ama o kodu sitede nereye yazıcam(Minecraft.net)Aradım bulamadım.Acilen yardımcı olur musunuz?
  7. Brkay

asd

Hahaha :D
  8. Brkay

Deneme Seed

Arkadaş resim koy,bakalım?
  9. Brkay

ARTIK SULARINIZ DONMAYACAK :)

Teşekkürler kullanıyorum
  10. Brkay

Böyle Bir Şey Var Mı Ya ? :d

Arkadaş küçücük çocuk robot yapmış benim kardeşim halıda oyuncak araba sürüyor :D
  11. Brkay

İskeletler Tarafından Yayla Taranırken

Mağarada iken altımı kazmaya başladım.Bir anda küçük bir alana düştüm ama içerisinde iskeletler zombiler ve 1 tane creeper vardı.Ben çıkana kadar her tarafımı talan ettiler ve dayanamayıp barışçıla aldım.E'ye bastığımda üstüm ok doluydu ve can yarım kalp kalmış derecedeydi.Onu da taşın üzerinden...
  12. Brkay

İlginç Görüntüler

Arada suların boşluktan düşmediğini gördüm de bu kadarını değil :D
  13. Brkay

Evin Üzerinde :d

Resim ?
  14. Brkay

Timber Moda Göre Bir Seed

Kullanıyorum da aynen f2 ile çekiliyor ?
  15. Brkay

Survival Ada Seed

Herkese merhaba. Seed önceden paylaşıldıysa özür diliyorum. Seed'te 5 ada parçası ve 2 ağaç bulunuyor. Belirtilen alanın altında adını yanlış hatırlamıyorsam stronghold var. Oyun Sürümü:1.5 Ve Seed:- 1565188845 xXxFSxXx adlı arkadaşımız farketti.- Ve 1 arasındaki boşluğu silerek kullanın...