bossentobi kullanıcısının son içeriği

1. bossentobi

c# ondalıklar, timer, sayaç hakkında yardım

merhaba benim yaptığım şey 5 ten geriye sayıp 0 olunca 1.00 dan başlayıp 1.01, 1.02, 1.03, 1.04 diye gitmesi 5 ten geriye saymayı yaptım 2 label kullanıp 5 ten başlayıp 0 olunca o label görünmez olup diğer label gelicekte 1.01 den başlamayı yapamadım nasıl yapacağım hakkında yardım eder misiniz
  2. bossentobi

C# Yardım Edebilir misiniz?

bide bi sayaç yapmam lazım önce 5 ten geriye sayacak sayım bittikten sonra 1.00 dan başlayıp devam edecek 1.01, 1.02, 1.03 diye ama int sayi2 = 1.01; diyince hata alıyorum ne yapmam gerekiyor? hata bu şekilde Hata CS0266 'double' türü örtülü olarak 'int' türüne dönüştürülemez. Açık bir...
  3. bossentobi

oh çok teşekkür ederim deniyicem şimdi a bir dakika bu console için galiba ben forms kullanıyorum sıkıntı olur mu sadece şu console writeline ları değiştirsem
  4. bossentobi

merhaba, ben c# ta şöyle bir şey yapmak istiyorum; örneğin 1 ila 1000 arasında bir sayı seçilecek bunu random komudu ile yapabilirim ama örneğin 1 ila 1000 arasında seçilecek sayının 1 ila 100 arasında gelme olasılığı diğerlerinden fazla olacak. bunu ayarlayabilir miyim? yani atıyorum 1 ila 100...
  5. bossentobi

executereader hatası çözümü

müsait olunca kodda atacğaım ama access ile veritabanlı kullanıcı girişi yapmaya çalışıyorum ama executereader hatası veriyor çözümü nedir?
  6. bossentobi

c# yardım acil bakar mısınız

Tamam üstteki olayları halletimde şimdi şey var, kod ile form oluşturdum yeni onun içine nasıl buton ekleyeceğim? kod ile eklemeyi biliyorum ama onun içine olmuyor
  7. bossentobi

tamam sağolasın bir de ben nette bir kod görmüştüm ama o zaman işime yaramıyordu şimdi lazım, butona tıklayınca küçük bir boş pencere açıyor yanlış anlama 2. form değil böyle mesaj kutusunun içi boş kullanılabilir hali gib onu nasıl yaparım
  8. bossentobi

Merhaba ben c# ta yeniyim internetten ve deneyerek yavaş yavaş öğreniyorumda, şimdi 10 tane checkbox var eğer bir tanesi işaretlenirse önceden işaretlenmiş olanlar işareti gidecek bunu nasıl yapabilirim. Yani bir tane işaretliyoruz ya başka işaretlerse öncekini silsin istiyorum acil yardım...
  9. bossentobi

Yaklaşık 2500 TL'ye bir bilgisayar.

Konumun tamamını dikkatli bir şekilde okurmusunuz? Sadece #1 i
  10. bossentobi

Lanet olası reklam virüsleri

Onu zaten kullanıyorum fakat öyle değil bu masaüstündeyken bile var sadece chrome değil. Kaspersky Internet Security dışında sanırım hepsi bilgisayarımda mevcut. Malwarebytes ile çözülmezse dediklerini uygulayacağım. Teşekkür ederim ilgin için.
  11. bossentobi

Spyhunter denedim sanırım hem reklam hemde chrome anasayfamın yeabests.cc olması sorununa çözüm oldu fakat paralı olduğu için şuanlık ücretsiz seçenekler arıyorum. Combofix az önce indirdim birkaç yerden fakat windows10 desteklemiyor. Şimdi Malwarebytes deneyeceğim ilgin için teşekkür ederim :)
  12. bossentobi

Tartışma olmasın lütfen herkes fikrini ortaya koyabilir, pc almak için kesin bir karara varırsam yüksek ihtimal AtakanRS adlı arkadaşın sistemine bakacağım.
  13. bossentobi

''pek anlamıyorum'' ana karnından yeni çıkmış gibi değil, 3-5 terimleri vs. biliyorum şu an kullandığım bilgisayarımda amd değil istemiyorum da. Ben seni biryerden hatırlıyorum ama çıkaramadım.
  14. bossentobi

Bilgisayarımda bir virüs var delirecem artık sadece tarayıcıda değil masaüstündeyken bile sağ altta ADClick diye reklam çıkıyor kapama tuşu yok şunu nasıl çözerim biri yardımcı olabilirmi?
  15. bossentobi

Merhabalar, yaklaşık 2500TL'ye bir bilgisayar toplayabilir misiniz? Amd pek sevmiyorum bu işlerden pek anlamam oyunları güzel kaldırsın yeter. İnternette birçok PC toplama vs. videolar anlatımlar var fakat birde size sormak istedim hadi bakalım gösterin marifetlerinizi..