Blokolik kullanıcısının son içeriği

1. Blokolik

21/10/2023 Açılış - Towny 3. Sezon (1.16 - 1.20) play.blokolik.com - | Yetenekler, meslekler, kozmetikler, özel eşyalar ve daha fazlası!

Biraz daha optimizasyon adına çalışma yaptıktan sonra reklamları yapacağız.
  2. Blokolik

21/10/2023 Açılış - Towny 3. Sezon (1.16 - 1.20) play.blokolik.com - | Yetenekler, meslekler, kozmetikler, özel eşyalar ve daha fazlası!

Sunucu aktif, gün içerisinde cihaz yükseltme ve hosting değişimi sebebiyle sunucu bakıma alınacaktır. Güncel online rekorumuz:
  3. Blokolik

Yardım GameForce GF600 80+ Psu Sizce Nasıl ?

Bendeki sistem bu 1 yıl geçmedi daha pcu dan dolayı eleştirilmiştim sorun yaşamadım daha
  4. Blokolik

Blokolik Towny 29 Nisan 2023 tarihinde aktif edilmiştir. Not: Sunucumuzda kaynakların doğru çalışması için önerilen sürüm 1.20.1 Optifine'dır. Öne Çıkanlar: • P2W karşıtı oyun deneyimi. • Özenle tasarlanmış sunucu ekonomisi. • Özel meslekler, yetenekler ve güncellenen görev sistemleri. •...
  5. Blokolik

Yardım GameForce GF600 80+ Psu Sizce Nasıl ?

600'ün yeterli olacağını düşünüyorum.
  6. Blokolik

Yardım Aternos plugin önerisi.

Nasıl şeyler istiyorsunuz? Sunucunuz survival mı?
  7. Blokolik

Gelersiz Oyuncu Verisi Hatası

Sunucu modları ile client modlarınız arasında farklılık olabilir. UTF-8 bile etkiliyordu.
  8. Blokolik

Foreda - RisusNetwork Animasyonlu Logo

Elinize sağlık.