bilalbasut52 kullanıcısının son içeriği

1. B

FireCraft Faction!! Moderatör Alımı

Tam Adınız*:Bilal Basut Minecraft Adınız:MCshit Yaşınız*:15 Minecraft Bilginiz*:We,Wg Ve Faction server için kullanılan bütün pluginleri bilirim.Ayrıca Buildim de çok güzeldir Kaç Senedir Minecraft Oynuyorsunuz:3 senedir oynuyorum Doğum Tarihiniz (Yılı)*:1999 Skype*:bilaloyunda52 Facebook:Bilal...
  2. B

Axi Tr MubarekCraft

3. B

Bukkit SW Yetkili Alımı

Form Ad Soyad:Bilal Basut Yaş:15 Olmak İstediğiniz Rütbe:Admin Bu Rütbeyle İlgili Deneyiminiz Varmı:Tabii ki var Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsunuz:3
  4. B

Doge Craft Için Mimar Alımı

Adınız:Bilal Soyadınız:Basut Yaşınız(+16):15.5 :D 16 sayılır Skype Adresiniz:bilaloyunda52 Server İçin Fotoğraf Örnekleri(3 Tane):Fotğrafları bu forumdan atamıyorum.ama isterseniz facebooktan atarımBabdusun yaptığı reklamda resimleri göndermiştim.Eğer aynı serverin reklamını yapıyorsanız.
  5. B

Serverim için ProBuilder ve ProPluginer ariyorum

Skype verirseniz telefondaki Minecraft PE programıyla yaptığım yapıları göndereyim Nedense burdan koyamıyorum başka bir siteden atsam.Mesela:Facebook(Skype derdim ama babam şu an kullandığım pcyi yeni aldı bunda Skype yok.Öbüründe de Resimler yok.Resimleri ona at derseniz üşeniyorum :D)
  6. B

Serverim için ProBuilder ve ProPluginer ariyorum

Isım:Bilal Minecraft nick:MCshit Orjinal,crack:crack Kaç yıldır minecraft oynuyorsunuz:3 yaş:15 neden siz:Çünkü serverinizde insanlar oynamalı.insanların oynaması için göze hitabeden yapılar olmalı,Ve bu yapılar benim işim. (Builder için)Yaptıgınız yapıların resimleri:Afedersiniz resmi...
  7. B

DogeCraft Wow Very Server : Rehber , Reklamcı , Pluginer , Builder Alımlar

Pardon 2 gündür yoğundum foruma giremedim.Bugün yollayayım.Açıkçası forumdan resmi gönderemediğim için skypetan göndereceğim. Skypemı yanlış yazmışım:bilaloyunda52 olacaktı.
  8. B

DogeCraft Wow Very Server : Rehber , Reklamcı , Pluginer , Builder Alımlar

Adı :Bilal Soyadı :Basut Yaşı :15 Skype :bilaloyunda52 Kaç yıldır minecraft oynuyor ? :3 Daha önce hangi serverde çalıştın ve yetkin ne idi ? :İsimleri güzel değil ama en son Darkcraft ta daha önce de 5 serverde çalıştım.(aslında 5 ten fazla yalan olmasın belki 5 tir) Oyuncularla Arası nasıl ...
  9. B

gelme

builder olabilirim
  10. B

bloodcraft.sytes.net alımlar başladı

3 KEZ ADMİN OLDUM bu serverd de olmak isterim veya ne uygun görürseniz.Alımlar serverden mi olcak peki
  11. B

Gameboss server destek

alım için geliyom whitelist açıyonuz :D
  12. B

DarkCraftTR Alım Var Rehber Ve Reklamcı

Merhaba arkadaşlar öncelikle serverimizde reklamcı ve rehber alımı var şimdi serverin özellikleri : 1-Serverimiz 1.7.2-ve üstüdür 2-Şuanlık az olsada güzel warplarmız vardır 3-Spawnı o na hastır 4-Düzenli eventlerle karşınızdadır 5-Gerçekten ilgili adminleri vardır 6-Kesinlikle lapis yoktur ama...
  13. B

Playnetim Gaming Pluginer - Builder - Dev - Ortak İlanı

ben 14 yaşındayım beni de alın :D (18 yaş sınırına noldu bu arada)